Nintendo Wii & Wii U official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Sep 17, 2006.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Retro Studios pretjera sa tezinom Donkey Konga, sad u jednom levelu zijanih ravno 45 zivota..al opet covjek ne moze prestat igrat :smt003
     
  2. JaLa

    JaLa Komšija

    Re: Nintendo Wii official thread...

    ma bolje da gines 30x, nego kao u novim Princ of Persia, NE MOZES zaginut :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Kao u 90% novih igara gdje ne možeš zaginut i igra ti crta šta trebaš uradit sa auto save-ovima svakih par sec. Ljudi su zaboravili kakve su igre prije bile.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Old school gaming . Uze danas iz zeze da isprobam novi gamepad na Mariju 3 . Sve 5 do treceg svijeta i onda glatko 20 zivota caos :D
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    stigao mi componentni kabal sa Tinydeal.com nakon 40+ dana, vrijedi vala i da je 3x skuplji bio, razlika je vise nego ocita, reza nije HD al su boje ko' da je HD :)
     
  6. Tata

    Tata Novi član

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Meni stigao komponentni kabal u roku 5 dana, naurcen od londonmagicstore, preko eBay-a... ukupno sa dostavom 3,80 GBP
     
  7. prajninger

    prajninger Novi član

    Re: Nintendo Wii official thread...

    pozz
    interesuje me da li je jos neko imo problema sa slikom na nintendu
    uzeo sam komponenti kabal ali opet imam neki crtica po ekranu znaci nije cista slika!?

    hvala
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Izstekaj iz TVa antenu (dal kablovska il obicna, nema veze), trebalo bi biti onda bolje.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Prodah Wii a izasla nova Zelda, jel' ko voljan na desetak dana posuditi Wii a ja njemu svoj X360 Slim sa nekih 20 igara, da ne kupujem Wii rad jedne igre samo? :)


    100/100 @ IGN:




    :smt007 :smt007 :smt007
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Kupi samo Wiimote+ i IR senzor i igraj na PC-u.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    nije mi se dalo zezat sa emulatorom pa kupim danas Wii. Radi jedne igre :oops: . Zelda FTW :smt007
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    [​IMG]
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Valja li Zelda, kontam i ja uzet Wii. Zelda, Mario, Doneky, malo igrat normalnih igara.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Gdje Zelda nece valjati :p Imas SMG1-2, Xenoblade, SSBB, Donkey i Metroide... Mislim da ostalo i nije vrijedno pomena :p Kupi, odigraj i prodaj :D
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Zelda je fakin awesome!! Imas 3 Marija, 2 Zelde, Donkey Kong Returns. Sram me reci, al sad najvise igram Wii Sports Resort, onaj stoni tenis je ludilo, bas te prati 1:1, feeling premocan.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Prvo ću probat eJmulator, da vidim kako ide. Meni se igra Mario, Zelda manje više, realno svaka je ista još od prve, tako da ne znam hoće li me držat.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Zavrsih Zelda Skyward Sword, game time 55+ sati. A odradio samo jednu side-mission, da dobijem Hylian Shield. Kad bi ih sve ganjao dalo bi se nabrati to jos bar 10-15 sati igranja. Wii vrijedi svakog dinara zbog ove igre. Shega je da sam vecinu vremena proveo stojeci, masuci macem :smt003 Ocarina je tik bolja, al ova ide odmah iza nje. Sad valja navaliti na Spirit Tracks, a i GameCube gamepad ja na putu sa DealExtremea, pa valja i Wind Waker odraditi :smt007
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    [​IMG]