Nintendo Wii & Wii U official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Sep 17, 2006.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Aaa ,mlad covjek bi, 55 godina..
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    daj nemoj me zezati, pa ovo mi bio najdrazi lik u nintendu, jako simpatican.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Jasta, simpatican tip bio skroz.. Al je i bio pravi ponosni japanac, gura svoje i Bog. Mozda sada nova glava Nintenda odbaci sve gimmicke i naprave normalnu, x86 konzolu (iako sumnjam da sada mogu promjeniti komplet koncept NX-a, ipak je on vec neko vrijeme u izradi/pripremama).
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisam bio fan njegove filozofije u Nintendu, ali jako mi je bilo žao kada sam maločas pročitao da je umro. :(
     
  5. vutra

    vutra Komšija

    "Xenoblade Chronicles X", 4. Decembar


    "Twilight Princess HD", Mart 2016.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasao CEMU 1.4 Wii U emulator, izgleda da super vrti mnoge naslove (al izgleda nesta ne valja sa gammom, pa je sve dosta tamnije, al opet, da se igrati):

    http://cemu.info/index.html#download






     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Super, ima Wii U odlicnih igara s obzirom koliko je flopao.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Aha, konzola sa najvise 90+ ekskluziva u ovoj generaciji.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    S remastera igara sad smo prešli na remaster antikvet konzola. Baš nemaju ideja :)
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nadam se da ce ukoliko bude remaster SNES konzole uvrstiti sljedece igre:

    Rock'n'Roll Racing (Blizzard/Interplay)
    https://www.youtube.com/watch?v=1sPrZW2wXP4

    Uniracers
    https://www.youtube.com/watch?v=4eH_5WIGo3c

    Svakako jos Secret of Mana, Chrono Trigger, Secret of Evermore, Terranigma, Zelda, Donkey Kong (svi dijelovi) i jos mnoge druge fantasticne igre tog zlatnog doba kvalitetnih igara.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    potpis, jos samo dodat Yoshis Island.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako i bude, neće to skoro u prodaju. Prvo spremite pare za NES, pa ako prodaja bude dobra napraviće "nastavak". :)
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo Wii & Wii U official thread...

    60 eura nije puno ni za ovaj NES, dobro je sto ima HDMI izlaz. al steta sto nema sd/usb/wifi pa nista od dodatnih romova.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ispadne 2€ po igri, a uz to dobiješ mini konzolu i kontroler. Dobar deal. Konzola ima usb, ali kažu da je samo za napajanje. Vidjećemo za nekoliko mjeseci. :)
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    jel neko koristio onaj adapter Wii 2 HDMI za obicni nintendo Wii?
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Isto radi što i komponentni. Ja sam kupio komponentni kabal, to sam zaobišao.
     
  19. vnm_

    vnm_ Komšija

    dobio sam na poklon Wii prve generacije, medjutim u pitanju je americki model sa 120V ispravljacem.
    ima li neko od forumasa sa EU modelom voljan da mi izadje u susret da prikljucimo konzolu, samo da vidim da li je ispravna, pa da se bacim u kupovinu EU ispravljaca.

    AV kabl je RVL-009, procitao sam da ne bi trebalo biti problema sa TV-om sto konzola nije PAL, medjutim ispao sam totalno iz fazona pa mi i oko toga treba koji savjet. :)
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kucamo na vrata zaboravljenih asova :)

    khm, uspio sam ovaj Nintendo Wii mini da homebrew ono snimim kino, pa ako ima neko ko je imao iskustva da mi se javi kako sad da ja igram neke igre preko ovog kina :D