Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Mozes ti spavati u prodavnici nije do njih dok ima samsung ne posalje nema nista od toga
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Lijepi stanic, dobijes odmah garantni sa 5g
     
  3. CooK

    CooK Novi član

    Kome si uvalio cenera za to, haj' sad priznaj?! :D :D
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Nece ovi piljari za cenera da pricaju sa tobom 20+ je tarifa, ubezobrazilo se sve
     
  5. iPlay

    iPlay Komšija

    Sa USBa nisam pustio filma ima godina... Preko Plex-a sam povezao svoju Arhivu i nijedan film koji sam pustio nije imao problem sa zvukom.

    Što se tiče http://www.samsung5godinagarancija.ba/
    Maloprije sam zvao Samsung u vezi 5 godina garancije. Imali su problem sa stranicom kako mi djevojka reče. U ponedjeljak sam popunio prijavu 2x i nisam dobio nikakav potvrdni mail od Samsunga.
    Uzela je moje podatke i rekla je da će se javiti čim s akolegama provjeri da li mi je prijava prošla. Pitala me isto da li ćelim da mi garancija dođe na mail ili kućnu adresu. Uzeo sam mail varijantu.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Zato sto plex sve transkodira pa moze, ali da pustus sa stika pa jos na kakav receiver vidio bi, ili cak na zvucnike od tv-a nebi bilo zvuka, ciganski je to sto su svi do sada imali dts, a novi model da bi ustedili nemaju, isto je ciganija ukinula 59" a uvela 49, cisti ciganluk
     
  7. CooK

    CooK Novi član

    Mislis ukinula 50" a ne 59". :D
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Nema 50 nego 49"
     
  9. CooK

    CooK Novi član

    ;) Skontao sam ja sta ti mislis nego si u prethodnom postu umjesto 50" napisao 59".
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Maloprije u jednoj trgovini sa prodavcem malo raspravljao o LG OLED televizorima. Kaže kod njih ih je masa reklamirana zbog burn-ina. Fakat čovjek ne zna šta bi kupio. SK85/95 još nisu dobili budući da ih kod Stanić još ne distribuira.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zaboravi na Samsung i stanić, neće to zadugo.
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    hajde nelupetaj, sto to nece jos dugo ljudi rade ko doxa, bolji od svih drugih.
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Imas o tome na netu bruku clanaka, i komentara momak lijepo kaze da je odigrao preko 1000 sati cod-a, i nema ni najmanje flekice, ja ga ima godinu dana sve kao prvog dana, memoj drzati staticnu sliku satima i nema problema, jebi ga svijet stavi neku pozadinu 10 dana pa se ureze, normalo urezalobi se u zid za toliko vremena, bruka ljudi ima problem, jos vise nema, ako koristis kao tv neces imati nikad problema, ako koristis za igre mozes ocekivati nekad malo, ali to zavisi od same igre.
    osim toga ima 5g garancije pa cak da se pojavi lijepo vratis neka se slikaju sa njim, kod led tv-a nikako nemogu prezivjeti ono odvratno probijanje svijetla, i sugave fleke na sve strane, i kod vecine modela.
     
    Last edited: Jul 7, 2018
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakav crni Samsung?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    sto to, imaju vrhunskih modela, da nece mozda philips, ili soni koji je otisao qurcu za usi osim visoke klase, ili mozda polupropali panasonic, mada moze i vivax onda barem zna zasto je kupio smece.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Lik 'valjda' replicirao meni budući da nema nikakvog quotea. Rekoh ja nisam spominjao nikakav Samsung, pa me zbunio.

    @JVC

    Ne govorim o igranju već urezivanju logo-a kanala koji se svakodnevno gledaju


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. JVC

    JVC Overclocker

    sto kod mene nema, godina dana ce biti iduci mjesec
    ili sto nema kod lika na rissing forumu nakon 1000 sati igranja, prenapuhano je to, isto kao na plazmama upotrebis malo mozak, i male su sanse da se desi, ili pustis pa dobijes za 15 dana
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Do mene je, pomiješao sam Samsung i LG nomenklaturu :)
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Imas na hd tv portalu ljudi testiraju oled full hd vec skoro godinu, i nakon svakih 1000 sati vrse pregled, i mjerenja nikavih problema, opet je uz malo paznje to lako izbjeci, a onu odvratno probijanje svijetla, oblake, fleke i sl nemoguce
    imas ovdje korisnika sa plazmama starim po 5 i vise godina bez traga burn-in efekta, imas ih koji su ga nabili za par mjeseci, a plazma j epo tome bila gora od oled-a, i izvikanija.
     
  20. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista



    Mnogi tvrde da problemi s OLEDom postoje, kod nekoga je neprimjetno, kod nekoga je strašno izraženo, sve ovisi kakav sadržaj se gleda.