Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Prva stvar koju uradis prije kupovine je googlanje problema pa kad vidis da neki model ima problem ne kupis ga i kraj priče. Sve i jedan brend ima problematicne modele. Tvoje je samo da ne kupis bas taj :)

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma to skoro svaki Samsung model ima, eto proguglaj, na stotine stranica, razni modeli. Valjda do ovog njihovog Smart Huba koji je blago reci uzasan. Nakacio kabel na TV i ide net bez problema 90mbits.
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    I mene je na wifi hebavao pa sam kablom vezan.Ali sam prezadovoljan sa tvom inace (UE50MU6172)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  4. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    I kod mene je 50MU6172 oko 20-ak mjeseci i zasada nemam tih problema od prvog dana WiFi uredno radi.Provjerite da li vam je na TV zadnji update.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I kod mene je 43MU6172 i nikakvih problema sa WiFi.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja mislim da nije do tv nego do bht prijasnjeg rutera od tada nisam vracao na wifi otkako mi je vdsl ne znam sad kako je.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Vođen znatiželjom zakačih tv na wifi i probah Netflix, 2160p vuče svojih 15.25Mbps bez ikakvih problema kao i na žici...
    Kod mene je Q60 serija Samsung

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo probah sad na wifi radi normala.Mada ja nesto preferiram kabal vise nego wifi svakako mi je modem odmah do tv-a.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Imam ja 55 7303 sto je u biti isti TV kao taj gore, sve OK samo ima onaj sindrom prljavog ekrana.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kontam neke bluetooth slusalice uzeti za gledanje filmova navecer da mogu odvrnuti. E sad da li ima sanse recimo da ih direkt skopcam nekako na tv? Obicno gledam tv tako sto pustim film na pc logicno skopcao bih sluse na pc al reko moze li nekako direkt ako bi gledao netflix direkt na tv? Ne bi nesto skupo nisam audiofil pa eto preporuka kakva, hvala.

    edit: recimo ove

    MARSHALL Major III
    79eur

    edit2: mozda mod da prebaci u drugu temu ako smeta
     
    Last edited: Feb 14, 2020
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam baš neki dan za TV uzeo Sony MDR-RF811R. Bile oko 120KM u Tehnomagu. Kod tebe su vjerovatno i jeftinije.

    Nisu za muzike, bass je slab pravo, ali meni najbitnije: lagane i ne umaraju, u pitanju je wifi pa ne gube signal ni kada odem u drugu sobu, idu AAA baterije pa kada ove oslabe, lakše je zamjeniti, nema šuštanja kada nema audio signala kao kod drugih vec se samo ugase itd. Ide 3.5mm prikljucak.

    Evo ti dobra recenzija :D

     
    forzamilan and Aldiin like this.
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Znaci i ti imaju damn a znal se sto ?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @NAILS spavaš li mirno TECHTIPSLINUSE heheehe...
     
    NAILS likes this.
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Te tvoje su ovdje 40 eur sa shipingom omg.

    Kontam dok kafu popijem ove otici uzeti u mediamarktu, citam da su sasvim ok, 79 eur.

    SONY WH-CH 700N
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Te slusalice mogu biti samo bolje. Imaju i noise canceling opciju i 3.5mm prikljucak za telefon ako neces BT. Jedino ne znam kako ces preko BT povezati TV.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbt to i ja sad kontam jer mi tv nema bluetooth.
     
  18. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

    pozdrav, guglao sam ali ne nadjoh...da li trenutno na tržištu posotji 32" tv koji bih mogao koristiti i kao monitor za pc ?
    konkretno, gledam za spavaću sobu...da ne moram paliti i kompjuter kad hoću gledati tv..
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    u biti svaki FHD mozes koristiti i kao monitor...e sada neki imaju manji input lag,neki poseban mod koji je optimizovan za igre i tako
    ali moze se to i na starim TVovima,kod mene trenutno stari lg 32'' ,iz 2009. godine i radi ko doxa ,koristim ga kao drugi monitor,tacnije extended i na njemu pustim film,utakmicu,tv a dole ispod na monitoru radim glavne stvari
     
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Last edited: Feb 18, 2020