Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

1. iPlay

iPlay Komšija

2. Picoooka

Picoooka Aktivista

3. igor.g

igor.g Komšija

Ako je jedan od glavnih razloga kupovine 4k 120hz i VRR onda bolje nemoj, ja čekam 2022 model pa da zamjenim u garanciji ili ću možda doplatiti i preći na x95j . Sve ostalo je odlično na tv, mada ima problem i sa earc nekada i ima osrednji color gradation handling.

Last edited: Sep 9, 2021
  4. Aldiin

Aldiin Overclocker

Ekipa, treba mi mala pomoc.

Naime, na jednoj lokaciji, imam samo internet paket ali, trebaju mi i TV kanali.

Koja je najbolja solucija da omogucim kanale? Da li uzeti neki box pa instalirati neku app?

Koristio bi svoj EON account ali, vezan mi je vec za jedan tv.

Vedo likes this.
  5. Vedo

Vedo Moderator

1. Neki Android box na koji se može instalirati EON mobilna aplikacija (imaš fore na 5 mobilnih uređaja )

Ili

2. Pokreni EON na mobitelu ili kakvom starom tabletu i cast-aj na TV

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aldiin likes this.
  6. bhd

bhd Veteran foruma

Nisam siguran Vedo, mislimda bilo koji BOX uredjaj da nije telefon/tablet prepozna kao TV , sto znaci = 1 uredjaj. Ja sam isprobavao, pa mi je tako reagovalo, dakle odmah prepozna kao "tv slot".

7. anel007

anel007 Komšija

Mislim da box na kojem ne android tv prepozna kao tv a na kojem je obicni android os kao ne telefonima prepozna kao telefon.

Sent from my Mi 10T using Tapatalk

8. kolinsb

kolinsb Veteran foruma

To je vrlo vjerovatno, jer je na većini android boxova (pa čak i onih brendiranih) port androida koji se koristi na tabletima i telefonima. Na mnogima imaju čak Call i Messaging apps.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

9. Aldiin

Aldiin Overclocker

Uspio sam sa ovom drugom solucijom. Skinuo na telefon EON i casta-o na TV. Radi bolje nego sto sam mislio.

tenks :D

btw. prepoznao je kao mobile device 1/5.

aNaToMiC !, kolinsb and Vedo like this.