Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Tyger

    Tyger Aktivista

    U BiH možeš primit ali ne možeš slati baterije.
     
  2. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    za sta je baterija
     
  3. black

    black Komšija

    Problem su litijumske baterije , imaju specijalni uslovi pod kojima se litijumske baterije pakuju i salju.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    iphone
     
  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Meni su dolazile nedavno za laptop neke baterije, nije bilo problema. Za mobitel nisam narucivao..
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    izgleda da neke postanske kompanije prava problem a neke ne.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Odemu banku i vidim u izvodu amazon prime mi skinuo 49 eur nemam pojma ni sta ni kako. Valjda sam negdje kliknuo trial a nisam ni skontao to a koliko vidim nakon isteka oni ti sami produze godisnji membership. Nisam nista koristio izguglao sam how to cancel amazon prime i pise da ce mi biti vracene pare u roku 3 dana. Nidje veze eto da neko ne bi jos nasjeo, najgore sto nisam ovo namjerno napravio i sto mi inace ne prima karticu na amazonu.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma nisi jedini. Svi ti subscription servisi koriste iste supacke fazone. Sjecam se kad je tek Xbox live poceo i neko objavi da zaradjuju nekoliko desetina miliona dolara od ljudi koji zaborave iskljuciti automatski renewal i slicno. Pogotovo u drzavama gdje imas 15 kartica pa ni pregledas sve
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    niko ko verizon, nedavno gledam na jednom podcastu lik testira trial njihovog nekog servisa, trial 7 dana ali moras platiti za 3 mjeseca sto izadje oko 100$ i onda nakon ta 3 mjeseca imas 7 dana trial :smt003
     
  10. bojler

    bojler Aktivista

    Evo da vas obavjestim da nije ostalo isto sa ovih 723km jer je banka tek danas još uzela 30km :(, koja glupost jbt nakon 5 dana
     
  11. GV

    GV Komšija

    Malo mi je to previše jer Intesa za te stvari ne uzima ništa, da ti nije nešta drugo u ptanju, godišnja članarina po kartici ili sl. Otiđi na šalter ili ih zovni telefonom.

    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH P320X using Tapatalk
     
  12. iadmir

    iadmir Novi član

    Mobilno bankarstvo, ja sam prije 3 godine bio aktivirao probni period na 2 mjeseca i odjavim ga, međutim nisu poništili u sistemu tako da su mi godinu dana skidali tih 4 km, kad sam primjetio žalio sam se (sreća imao sve izvode na e-mail) i vratili su mi sve.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Meni jos nije stigao paket sa gearbesta kojeg sam narucio 21. novembra.
    Je li to znaci da ga otpisem ili bi mogao stici?
    Je li se jos kome desavalo ovo u posljednje vrijeme?
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    I ja sam sad pisao sellerima na ebay... neka igracka za malu mi nije dosla i jaranu narucio back covere za Lumiu 640xl nisu dosli...
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Znam da se prodavci izvlace jer je holiday season, ali brat bratu mogao je paket stici i mnogo prije nove godine :D
     
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ne znam sta da kazem, radi testa narucim isti item na razlicito ime u Sarajevo i Travnik. U Travnik stigao u cetvrtak :)
    Opet su poceli da kradu u Sarajevu izgleda...
     
  17. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ma to je to, radnik neki da pripazi familiju
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni tri stvari nisu dosle a proslo je mjesec i pol, razio refund i dobio, doduse nije nista skupo bilo, 10$ sve zajedno. Ako dodju posiljke dobro i jest, ako ne, novac je vracen. :) Jednom mi je tako stiglo nakon dva-tri mjeseca, a refund vec odradjen :)
     
  19. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    I onda kao normalan covjek kontaktiras sellera i posaljes mu pare ili se ko picka usutis?
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam do sada 50% vraćao nova ili se usutim... Ako je veći iznos uplatom ako je dolar dva ne vraćam

    Sent from my LG G3 D855