Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

    1. U desnom gore cosku kad se logiras u paypal
    [​IMG]
    2.
    [​IMG]
    3.
    [​IMG]
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nema kod mene toga, skroz drugacije izgleda stranica. Ali kad odem na kreditne kartice pise samo Visa nema nista automatic transfer
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ti si na novom layout-u, ni kod mene nema (ni kod brata na BH acc)
     
  4. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ne znam sta da vam kazem, i kod mene je BH account ali business nije normalni.
     
  5. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  6. Almir

    Almir Komšija

    spoetdirect da li šalje u bih?
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

  8. black

    black Komšija

    Kupi Eneloop baterije ako ti nije zao para. Dobit ces najveci kapacitet , ove baterije ako imaju i pola reklamiranog kapaciteta dobro je.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    ja sve u kuci sto je na baterije opskrbio eneloopkama i kupio xiaomi punjac koji moze i puniti baterije a i puniti preko usb porta mobitele iz tih baterija, marke jedne ne zalim a i ne pamtim kad sam zadnji put morao puniti baterije u daljincima npr dok sam prije morao svako nekoliko mjeseci mijenjati one obicne
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakve su to baterije koje moras mijenjati svakih par mjeseci? Ja sam uz Philips TV dobio baterije prije nekoliko godina, evo i dalje u njemu.
     
  11. anel007

    anel007 Komšija

    ove sto imam u lokalnom granapu gdje su 4 2KM, pojma nemam kakve su jer i nisam bas maksuz trazio negdje drugo i ganjao kvalitet kad znam da ce se potrosit kad tad
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    I kod mene baterije u satovima i daljinskim traju godinama, kakvi mjeseci..
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Ekipa, obavijest za sve.. Od 1. januara, Uprava za indirektno oporezivanje je vjerovatno promijenila par pravila, te se više carinski / PDV i ostali troškove ne mogu platiti direktno putem pošte. Konkretno, prije ako ste imali neku vrijedniju pošiljku, ona bi se ocarinirala preko Pošte carinjenja, a u vašoj lokalnoj pošti bi vi onda preuzeli paket i platili tih par pripremljenih uplatnica. To više ne vrijedi te da bi ovaj ugodni postupak završili, morat ćete da angažirate špeditera. Idemo naprijed.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Štap je sa ovim amazonom? Šalju u BiH, ja sa njemačkog naručio knjigu, piše free shipping pa me opali 11 eura :D a knjiga osam eura košta :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Pisali smo i ovdje, nekad planiraju ukinuti carinjenje na pošiljke do 200 KM, tj. "harmonizirati" zakone u toj oblasti, pa eto, živi bili... Ove promjene su navodno od 1.1.
     
  16. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Online kupovina - diskusije

    E nisu fakat normalni , cuj speditera da se i on jos ugradi. Narucis nesto od 250 KM platis jos 180 KM nameta.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Tako je kad dolazi preko kurirskih sluzbi oduvijek, a od sad i preko BHP.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Znači ovo se odnosi samo na robu koja se carini? Na carini će neko pregledati robu, ono što se carini će dostaviti špediteru da obračuna takse, poreze, dostavi nama paket i uplatnice na plaćanje? A ono što se ne carini će standardno doći preko pošte kao i do sada, ako sam dobro skontao.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Došli paketi naruceni skoro ljetos. Bolje ikad' nego nikad'.