Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. syd

    syd Aktivista

    Podignuto :)
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. Hellas

    Hellas Aktivista

    Ja sad vidim na Pesotu ovo što je došlo da moram izabrati dodatno opciju dostave kurirskom službom. Ali kad odem na tu opciju pise cijena 40rp. Sta je rp?​
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Rupija i to haman indonežanska

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    5.99$
    Dostava brzom poštom



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Hellas likes this.
  6. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ostao ti je prijevod stranice možda upaljen
     
  7. zemomak

    zemomak Aktivista

    Naruci nesto sa amazona na pesoto, ali ukljucio sam neku free prime dostavu...jel se to nešto posebno plaća pošto je pisalo besplarno prvi mjesec? Da li se može otkazati?

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Kada imas aktivnu "Prime" pretplatu onda ti je dostava od Amazona do Pesoto skladista dzaba. Mozes otkazati bez problema prije nego ti istekne taj free mjesec.
     
    zemomak likes this.
  9. syd

    syd Aktivista

    Pazi da otkazes prije ti istekne mjesec, jer ce amazon nakon toga poceti naplacivati mjesecnu pretplatu.
     
    zemomak likes this.
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Plus prime dostavlja unutar dva dana, s tim zbog pandemije sad nekad nisu u mogucnosti.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hellas likes this.
  12. Hellas

    Hellas Aktivista

    Pojavi se na Piku ponekad S5E, S6 ili slicni "demo primjerci" sa regularnim firmverom budu po 300-400 KM i ja mislim da je to bolji deal. Garanciju ionako nemas.

    Ja sam prije jedno 8 mjeseci uzeo S5E za 325 KM demo. Bukvalno nov, nema packe, baterija drzi, a neko stavio firmware od regularnog S5E tako da radi i update.
     
    Last edited: Dec 15, 2020
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To si ti imao srece pa naletio, male su sanse naci za te novce. Trenutno je njjeftiniji S5E 490KM polovan, S6 je 600KM.
     
  14. Hellas

    Hellas Aktivista

    Moguce.

    Bukvalno mi lik pokazao slacak i kaze izaberi jedan.

    Od ovog lika uzeo al tad su jos dva tri bila sto su prodavali isto
    https://www.olx.ba/artikal/39116227/samsung-tab-s5e-extra-stanje/

    Sad vidim da je spustio kasnije i cijenu, a govorio je da ljudi nece demo primjerke i ja zamalo odustao.
     
  15. Hellas

    Hellas Aktivista

  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Steta sto nije SIM model koji ima GPS, jaran koristi Samsung T515 u autu, Sygic i Google maps, pa *ebo Teslu i njen display kako je fino pregledna i fluidna navigacija :)
     
    kolinsb likes this.
  17. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    A bokte haman sam sve avione fulio evo sad mi tri pošiljke u skladištu pesota :D

    Sreća, to izađe sve na ~260KM
     
  18. DSA

    DSA Aktivista

    Treba definitivno rasporedjivati na agente kad se deklarisu paketi, upravo radi ovog gomilanja
     
  19. syd

    syd Aktivista

    Jeli iko ima unicredit mastercard i da je uspjesno kupio s tom kartom sa bestbuy? Kad probam izbacuje mi da se kartica ne moze procesirati. A kad nazovem unicredit, kazu nazovi trgovca, kao da ja mogu uticati na bestbuy.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze li sa paypalom?