Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. syd

    syd Aktivista

    Mislim da ne moze, jer paypal mora biti vezan na Americku adresu/karticu. Sad su mi javili iz Unicredit da bestbuy koristi noviji sistem za autorizaciju nego oni, i da ne moze proci transakcija. Tek ako unicredit unaprijedi sistem cu moci kupovati s njihovom karticom. Srecom imam i drugu banku, i s njihovom visa karticom je proslo.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Raspitao sam se, sa Pesotom je 15$ dostava do skladista u Sarajevu. Onda kurirskom sluzbom bi me kostalo jos 10-15KM dostava u Tuzlu. Tako da odprilike isto kosta ako direktno platis DHL

    Jos se dvoumim, trazio sam u EU po ovoj cijeni, nema nigdje, u Njemackoj je 200eura. Moze se kupiti direktno od Samsunga za 150$, ali nemam podatke o dostavi.
     
  3. zemomak

    zemomak Aktivista

    Nego da još nešto pitam vezano za pesoto pošto mi je ovo tek prva narudzba, ono sa amazona sto sam narucio je i poslato, i te podatke sam prebacio na svoj pesoto nalog (traxking, cijenu količinu i skrinšotove)...zanima me sad da li će meni pesoti da pošalje neku informaxiju kad oni to preuzmu na svom skladištu u usa i onda kad ga pošalju za BiH, i na koncu kad stigne u BiH?!

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  4. syd

    syd Aktivista

    To su tacno koraci o kojim ce te pesoto obavjestavati, a imas ih i na njihovoj stranici, Ocekuje se, Skladiste USA,Poslano...
     
    zemomak likes this.
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    A tek se sada uključih detaljnije u ovu temu. Nisam znao za ovu Pesoto uslugu u Sarajevu. Zaista odlična usluga i mogućnosti, za robu iz SADa.
    Hvala svima, vjerujem da ću u budućnosti iskoristiti njihovu uslugu.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

  7. syd

    syd Aktivista

  8. bhd

    bhd Veteran foruma

  9. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Koliko sam skontao jesu pri laksim padovima i slicno, shake durable :)
     
  11. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    shuckable = možel' se kanibalizirati tj izvaditi disk ili je zalemljen :D
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    uh, lost in translation :D ne znam, nisam istrazivao :D
     
  13. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma u biti ce mi P10 biti taj :D ne zelim ove ogromne, treba mi nesto mobilnije.
     
    nenji_avero likes this.
  15. iPlay

    iPlay Komšija

    Last edited: Dec 16, 2020
  16. Hellas

    Hellas Aktivista

    Ovo na pesoto nije samo po tezini nego i po zapremini cak i za ove male predmete.

    Za Kindle Paperwhite postarina na Pesotu 10.5 USD i jos ovamo $5.99 brza posta, a tezina 300 grama.

    Jes mi krivo nisam cekao black friday nego narucio prije i umjesto 89 platio 130 :)
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Da, i sve im pise na nasem jeziku :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  18. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Uzeo bih sebi Nvidia SHIELD TV PRO za 180$ + 7.50$ dostava
    Po današnjem tečaju dolara ukupan iznos je 300,76 KM
    E sad je pitanje dali će uređaj završiti na carini


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    sigurno hoce ako deklarises taj iznos :) ako stavis 145 $ :) mozda ce a mozda nece traziti racun na uvid :)
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uzima li paypal sebi proviziju? Za 186,54$ mi obracunao 311,95KM, a preko coinmilla mi konvertuje u 296,35KM?