Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

1. adsubzero

adsubzero Komšija

Panasonic mislim da je najjaci tu.

2. sumeir

sumeir Komšija

Hvala.

Kako ide oko narudžbe i dostave, jeli dostavljaju za Bosnu pošto su baterije ili ove mogu proći ?

3. Hellas

Hellas Aktivista

Ja sam uzeo 12 Varti AA 2100 i 12 AA 2600.

Od ovih 2100 2 punjac nakon 4-5 punjenja puni po 200 mAh i nece vise, ostale puni malo vise nego deklarisano.

Kazu da su Panasonic Eneloop najbolje ali bile mi skupe.

4. sumeir

sumeir Komšija

Šta je bitno gledati prilikom odabira punjača za baterije?

Ima li neki proizvodžač da se može preporučiti.

Hvala.

5. zippoo

zippoo Overclocker

Dajte mi neku preporuku za micro sd karticu koja ce raditi non stop u wifi web cameri...neko je jednom napisao kakva mi treba ali ne mogu naci sada
    I gdje se ima kupiti u Bih...mislim da ce 64 GB biti ok,ako se stavi da snima samo na pokret ???

Uzeo sam wifi kameru i hocu da je postavim,pa mi sada treba i kartica.

6. Reventon

Reventon Veteran foruma

Samsung Pro Endurance, Kingstone High Endurance, Sandisk High Endurance U3. Ako ce raditi non-stop onda idi na 128GB ili vise, nije neka cijena, oko 50KM je bio Kingstone 128GB u Genelecu.

Last edited: May 1, 2021
  7. zippoo

zippoo Overclocker

To mi treba...hvala za info

8. Hellas

Hellas Aktivista

Nemam ideje sa tehnicke strane. Ja sam gledao da puni 4 baterije, da puni sto vise razlicitih baterjija i da je smart. Da ga prikacis na Usb recimo na punjac od telefona i da je manje od 20 evra.

Kupio ovaj xtap
    https://ru.nkon.nl/xtar-vc4s-batterijlader.html

Mada kontam da ima boljih.

9. dmr

dmr Veteran foruma

legle pare 11.04 i jos su na hold. Moram cekat do 01.06 da ide automatski na racun? Ne moram ja nista klikat? :D

10. selvin

selvin Moderator

Pa trebalo bi tako, do 11.05. ce biti prebačene u balance. I onda 01.06. na racun. Doduse to je do 03.06. otprilike. Ne moras ti nista.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

dmr likes this.