Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja koliko sam znao, i dalje ces moci share, samo sto ces imati 2+1, a svaki naredni ces morati platiti cca 2.5$
     
    Reznor likes this.
  2. zemomak

    zemomak Aktivista

    Jel iko narucivao odjecu sa ASOS-a, koliko treba da dodje, par dana prije su ko fol poslali, ali nikako da proradi tracking, samp ono shipment information updated to deutche post?!

    Sent from my M2011K2G using Tapatalk
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Izgleda black friday i 11.11. dan samaca ove godine kurchina teska :D

    Na ovim popularnim kineskim sajtovima nema nista zanimljivo .
    Ganjam kakav jeftini SSD za starudiju laptop ali ako i ima,shipping 100 dolara :D
    Bas nista nisam uspio naletiti i staviti u korpu.

    Treba mi i ps plus pretplata ali i to cu haman ispusiti ...za sada najjeftinije sto sam nasao je oko 100 KM
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    SSD Solid SSDG2-128G 128GB 2,5'' 6Gb/s - DOPER-TECH
     
    dams82 likes this.
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Vidio sam ovo ,ima ih vise sto prodaju po istoj cijeni ali niko nije u mom gradu.Najblize mi je PC Oner tamo prema Lukavcu.
    Ima i 256 gb za 40 KM ...pa cu vidjeti cim budem isao tamo,da pazarim.
    Da ne placam postarinu,onda je 30% skuplje :D
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Stevie_Ray and EL NINO CFC like this.
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ekipa ima li kod nas gdje uzeti neki univerzalni daljinski a da valja?Treba mi da se rijesim 4 daljinca i da jednim sve kontrolisem.Moja tv, samsung smart tv,xiaomi mi stick,soundbar.


    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja iskreno nikada nisam vidio kvalitetan univerzalni daljinski...to su sve neki falsevi a i cijena im govori sve...od 6-15 KM kostaju.
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma gledam one harmony.Imaju neki polovni na piku.Al me interesuje da li bi to radilo s njim tj ovi moji uredjaji?
    https://www.olx.ba/r/31702699/19567

    Znam ja da su ovi obicnu fuseraj.Ja mogu max 100KM dati pa eto ako ko ima neku preporuku bujrum.


    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koji ti je Samsung tv? Moj prepozna sve što je spojeno na njega..

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mozes i preko app na telefonu preko IR uvezati Samsung TV i Xiaomi stick, mozda i soundbar. A ostavis jedan daljinac za Moju TV.
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma nije fazon da mob uzimam.Znam to i namjesteno je.Treba mi daljinac koji ce moci svi da koriste.
    @Haker Tv je UE50MU6182 samsung tizen.

    Recimo sa tv daljincem upravljam i stikom i tv-om. Soundbar ne moze jer je spojen optikom.A ne mogu soundbar hdmi spajat jer su mi svi portovi zauzeti.3 imam porta.Ps4,stick i stb.
    Na support stranici harmonya pise da su arris stb i soundbar podrzani.Za tv nema podataka ali vjerujem da moze ucenjem sa daljinca ( imam jedan IR rezervni od tv-a uz onaj smart originalni )
    Za stick nema direktne podrske ali posto je IR kontrolisan moze "nauciti" vjerovatno.Tako da mozda i uzmem ovaj harmony
    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    Last edited: Nov 24, 2022
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Zar nisi dobio od Samsunga pametni daljinski?
    Kod mene MU6172 i imam tkz orginal Samsung One remote koji koristim za TV i soundbar.

    Iako imam Fire tv 4k max, njihov daljinski također vrhunski pa razmisli uzeti npr 4k fire tv stick a xiaomi stick izbacuj :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Napisao sam gore ne citas.Imam i smart ali ne radi kontrola s njim kad je soundbar vezan optickim kablom.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sorry brzo sam preletio, onda fire tv remote :)
    Kod mene radi uredno daljinski sticka.
    Samsung tv, lg soundbar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma lako je kad je vezan hdmi kablom.Onda radi.Ali na optickom ne radi kontrola.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Btw, jucer isao u Bingo i odem tamo gdje su univerzalni daljinci.Nadjem neki philips za 15KM i namjestio sve.Mogu svi uredjaji s njim.Jes malo peglativno se prebacivati sa uredjaja na uredjaj da ga kontrolises ali sve radi sto je najbolje.Ima funkciju ucenja tipki sto je super.A onako robustan je i cini se dosta kvalitetan za ove pare :)


    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    Eldorado, Haker and Reventon like this.
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Koliko je sada maksimalni iznos koji može proći da se carina i PDV ne plate?
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    300 KM


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. kvaju

    kvaju Komšija

    Neo Bahamut Zero likes this.