Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mene samo zanima u cemu je fazon ovo da je ta boja bas tako jeftina i kako je duplo vise memorije skuplje za 611KM?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Vrlo vjerovatno je rijec o telefonu starom jedno 3 godine. U kojeg će baterija bit na 93% na prvom paljenju a na 87% za mjesec. Bez obzira sto je u vakuumu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Mislim da kupovinom product red stvari, dio se donira za neki qrac kod applea, ta neka fora ima.
    A prosle godine je isto tako apple sat bio nesto dobro jeftiniji ali samo product red verzija.

    Mislim da je ovo ok cijena. A to za bateriju sumljam da je tako.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Otisli ko halva, bila samo 2 komada


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    čuj dva komada, standardna BiH 'akcija', ili ima dva-tri primjerka ili skinu neku siću sa originalne cijene.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Javio sam drugu kaze zvao imaju 2 primjerka i rezervisani. Da li je bilo vise ne znam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bilo je sigurno vise primjeraka, al radnici izmedju sebe razgrabe kao i sve druge uredjaje.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tri generacije star telefon, nije za nikakvo grabljenje, ali kad je iPhone u pitanju nikakvo čudo.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    Eldorado and aNaToMiC ! like this.
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa kod iphona 3 generacije dodju ko jedna generacija :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Izasao 2019, jadnih 64Gb koji se ne mogu ni nadograditi, ne toliko privlacna boja, 900 markica je ultra popust i razgrabi se ko da se dzaba daje. Koje ludilo, samo lupaj ovce

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    Eldorado and Haker like this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Realno ekran mu je bio ispod prosjeka kada je izašao, danas smiješno za te novce to koristiti.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  13. kvaju

    kvaju Komšija

    Meni radi kao singerica, uzeo za ove gore pare sa bh telecom garancijom star 15 dana.

    Neznam sta trazit do ovih para bolje, za moj ukus. Al to je vec druga prica.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Meni se jedino svidjala na njemu ta product red boja, i naravno u odnosu na X mnogo bolji stereo zvucnici, i mozda nesto bolja baterija prvih par mjeseci, ostalo tuta. Dao sestri i nosao X dok nisam uzeo 13 Pro na akciji, oba ljepse daleko koristiti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je došlo u pesoto skladište sa Amazona, dot 5th fen sa satom I dvije hue sijalice 40 dolara...
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja dobio email da kasni dostava


    Hello,
    We're encountering a delay in shipping your order. We apologize for the inconvenience.

    Since your package is delayed, we're refunding the shipping charges for your entire order.

    If your shipment arrives too late, you may refuse delivery or return it for a refund.

    We hope to see you again soon.
    Amazon.com

    :D
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni je sve stiglo do skladista :D Firestick 4k mac,Chromecast hd, Echo dot 5th gen i nekakav charger dock za PS4.6.12 je let cini mi se...

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Al mi jos na pesoto pise da se ocekuje.
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja prvi put preko kupi global idem.Prije sam preko pesota isao

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk