Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Bolje da nije jer ovo je odron totalni.Skoro pola dojmova mi nema,a i spasenih korisnika i artikala vise nema ccc
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ni meni, imao preko 200 transakcija sada 32 :D

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Katastrofa ziva. Meni se pojavile poruke u inbox-u koje sam obrisao prije >2 godine
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Sto znaci da nikad nisu bile obrisane samo oznacene kao sakrivene :D


    Skickat från min iPhone med Tapatalk
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Za 10 minuta koristenja sam nasao preko 10 bug-ova. Ali hajde popravit ce za godinu dio toga :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam vidio više bugova otkako koristim pametni telefon :D
    Poruke obrisane se pojavile, spašeni artikli obrisani svi tu, transakcija nema i td

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Osim spasenih artikala, korisnika, pretraga, dojmova ima jos svasta. Filtere ne broji dobro, pretraga za undefined ako pretrazujes po filterima a ne u search baru, kad odgovoris na poruku ode u neki drugi thread ako si imao prije sa tim korisnikom, kadd listas artikle po page-ovima, tagovi se ne refresh-uju, tako da mi se desilo da je Printer HP koji sam prodavao davno, zapravo Dizel sa predjenih 95 000km...
     
    Ronaldo_9 likes this.
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Odron i dizajn. Treba biti dark mode, a ono svugdje svijetlo plava boja i jos bijela slova na takvoj podlozi o_O
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Novi olx uzas, sporija app, pretrage ne rade kako treba, pogubio spasene artikle. Jel moguce da su ovakvu aplikaciju pustili opticaj?

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za prvi dan je katastrofa ali treba prijavljivati bagove da riješe što prije. A kad mi je jednom hitno trebalo da mi vrate obrisanu poruku rekoše da nije moguće.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Jel' nasi ljudi uopste rade ovaj sajt? Kupljeni oglasi, dostuni oglasi? Ne kupuje niko oglase, lol.

    Narucio artikl, u konverzaciji nisam spomeno ni cijenu ni uredjaj. Bog zna sta ce mi prodavac poslati i po kojoj cijeni. Evo gledam nigdje linka prema oglasu na osnovu kojeg je zapoceta konverzacija.

    Nema vise filtera po brendovima i po rubrikama kada se otvori neciji store. Pa ti listaj 50 stranica.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel mislis na nase BiH poste ili na BH Postu?

    jer ovi iz BH Poste uvijek nazovu kad su pred stanom. Ako te nema onda vracaju paket u centralu. I onda ja moram potrositi 1 sat najmanje da odem pokupim paket i vratim se nazad kuci.

    Ostale poste nazovu prije 15 - 20 min i pitaju hocu li biti tad i tad u stanu, ako ne onda ce svratiti kasnije.


    Proslu su verziju radili, mislim da je u pitanju firma, `misija web` sa dobrinje :D https://misija.io/


    Veliki je ovo redizajn. Mi navikli na onaj prosli koji je dugo bio. I meni je on bio bolji jer su filteri sa lijeve strane kad listas nesto, bili izlistani. Bolja vidljivost cijena, sve je stopljeno u jednu boju nekako.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    @EL NINO CFC
    Pa drugo je dizajn i layout a drugi su ovi silni bugovi.
    Mislim na našu državnu poštu, ja sam u Konjicu pomaže što se svi znamo tako da je vjerovatno lakše nego u Sarajevu

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Hahahah koji cirkus danas sa olxom...bukvalno su sve usrali...nijedna aplikacija ne radi,ni android ni iOS a ni desktop verzija.
    Ne znam da je neko imao gori start i vise bugova i nefunkcionalnosti u historiji :D

    Kome je na um palo da ovo pusti javno i ovako se obruka,to samo Bog zna.
    Bukvalno nista ne radi i pola stvari koje je imala stara verzija ne novoj nema ili ima a ne radi.
    Odron teski.
    Trebati ce sigurno nekoliko dana da se ovo barem donekle napravi upotrebljivim.

    Ne znam ni sto odmah nisu povukli novi portal i novu app i vratili sve na staro a onda nakon dodatnih provjera i testova,pustili novu verziju za mjesec.
    Nije da se moralo ici grlom u jagode.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja koristim browser verziju i dobrim dijelom radi. Imaju ikone za kategorije, uredno radi taj dio, kao i opcije unutar kategorije, pretrazivanje, filter itd.
    Jedino na pocetnoj strani, ispod ikona kategorije, vidi se da ima dijelova koji se ne ucitavaju, predpostavljam da su to izdvojeni artikli.
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Evo jutros nije više 20 pozitivnih dojmova ko juče,ali ipak kao da se sjećam da sam imao više i od ovog što sad piše... Takođe spašeni oglasi su prisutni,ali izbrisane su spašene pretrage...
     
  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Meni od jucer 239 dojmova,a imao 396.Poslao sam im poruku za taj bug i svi bi to trebali da ne ispadne da pojedinci lazu,ako nisu odradili nekim slucajem backup korisnickih podataka sto je tesko za povjerovati da bi jedan ozbiljan sajt takvu fulu napravio.
     
    dams82 likes this.
  18. selvin

    selvin Moderator

    Spaseni oglasi djelimicno prisutni, kao i dojmovi. Sad pise 40, a imao sam 65+ sigurno. Peglat ce se ovo godinu, rekoh ja...
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Sad vidim da su uveli ovu opciju dostpunost, kao da kazes imas li ili nemas dostupno odmah.

    "Odabirom ove opcije garantujete trenutnu dostupnost oglasa. Davanje lažnih informacije će biti sankcionisano."

    Nadati se da ce se moci malo sverceti dovest u red. Ako budu dijelili pik kredite na prijave za nedostupnost, onda hoce :D Edit: evo ima opcija za prijavu "nema na stanju".
     
    Last edited: Feb 16, 2023
    Picoooka, dams82 and Reventon like this.
  20. iPlay

    iPlay Komšija

    U dva navrata sam im pisao i ukazao na problem da kod OLX Shop-ova ima jako mnogo artikala koje uopšte nema na stanju niti se mogu poručiti, a stoje kao dostupni. Kao odgovor sam dobio da će u redizajniranoj verziji OLX-a biti filter opcija za "neprikazivanje" Shop-ova.

    Hoće, malo sutra. Koji cirkus.