Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    raja na ebayu strasno drzi do ratinga, tako da su mnogo vece sanse da ih je Bosnjo nas posudio da ih pronosa ;)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Upravo. Zahtjevaju 5 star nakon sto primis posiljku

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  3. k0ST

    k0ST Aktivista

    Je li neko slao nazad u EU mobitel ili kakav uredjaj sa Li-ion baterijom? Imam problem sa nasom postom, nece da prime posiljku zbog EU regulacija - navodno ne moze se nikako poslati nikakva baterija u vecinu zemalja EU..
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    To samo vrijedi za nasu postu. Kakva glupost. Probaj kakvog kurira, mani se bh poste.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam slao SSD u SAD i znam da su mi kakili sa pricama dali ima bateriju i itd, jedva poslao, koja drama.
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Moj slucaj - covjek trazio sve nazad i dao bi mi potpuni povrat novca ali mi se to nije isplatilo pa sam mu dao 3 negative review-a jer je odmah blokirao dalju suradnju i bio malo "shady".

    Mislim da je uvidio da je pogrijesio pa odmah vratio pare za 1 par naocala i blokirao da ga dalje nebi cimao za shipping, sto se mene tice moze i ovako - sta da kazem, vratio kolegi pare pa neka sebi uzima.

    U pitanju je Svedska tako da ih mozda neki svedo nosa...
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Raja imam neke love na paypau i sutra bi se to trebalo automatski da povuce, hoce li praviti problem razlicito paypal ime od onoga na kartici koja mi je linkana na acc.

    Nije bas sitna lova u pitanju, pa se bojim da ne propadne.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ako je verikovana na taj PayPal onda nece.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Uradio verifikaciju ono sa 1.95 USD, mogu primati i slati novac, ime na paypal accu od oca jer sam prije njegovu karticu koristio, a kartica mi sada od mame.
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Novac nece propasti u svakom slucaju tako da se ne sikiras zbog toga. Prebacujem redovno i to sa 2-3 PayPala, u BiH i u Svedsku a jedna je na zeni a drugi na meni, dok sve pare idu na moje kartice (prethodno verifikovane). Ako bude problema odmah izbaci error da nije uspjelo pa naknadno uradis verifikaciju.

    Sretno u svakom slucaju.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hvala puno, javim kako prođe.
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I kod mene je bilo razlicito ime prije, nije bilo belaja. Sad je isto :)

    Ove drzave u EU kako propadaju tako haman i dolar raste :D
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    stigao paket iz USA, sa bodybuilding.com, kostao oko 150KM i vidi vraga - ni marke carine nisam morao platiti :)
     
  14. nFare

    nFare Komšija

    Nesto me paypal zeza kad hocu da posiljku dostave na drugu adresu, tamo u postavkama paypala uredno mi promijeni ime i adresu ali kada hocu da potvrdim narudzbu konkretno na tinydeal stranici, stoji i dalje moje ime sa tom drugom adresom, prije nisam imao ovih problema. Da li neko zna u cemu je fazon??
     
  15. Riddick

    Riddick Aktivista

    Razni dodaci za mobitele i još mnogo toga + Free shipping http://www.obostore.com Topla preporuka Jekod veoma kvalitetna marka i uopšte se ne bih postidili da prodaju i u EU, počev od ambalaže pa do samog proizvoda.
     
  16. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Kupio si za mobitel Android (googleplay) TuneIn Pro ,sve OK , za Tablet kupio RealPlayer Pro i sad sa njim nemogu ništa "otvoriti" ,mp3,flac,wma.... itd , samo stream Real... sa neznam kojeg URL ?
    Fakat mi nije jasno !?! zbog Equalizera ga kupih sad mi "zjapi" ! svašta; Tek sad mi je Metro fantastičan (dok sam malo Android isfuravao) na win 8, na Metro sale sam već pikirao neke aplikacije(pored brdo besplatnih free - sviđa mi se i Hardwarebase -app) , otom potom. Google play samo email dođe o transakciji ,CASHPAY.
    :roll:
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Trazi refund.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jutros mi se dešava ovo kad hoću da platim, jel ko imao sličnih problema?

    [​IMG]

    Ponovih transakciju 2x i oba puta ovaj error. Ulogujem se na online statement kartice, kad imam šta vidjet, 2x rezervisana cifra uredno.

    Poslah email Paypalu, ali dobih glupavi automatizirani odgovor, pa sam opet pisao. Svašta.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Desilo se i meni jednom, vratili pare na kraju mjeseca.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jeli ti brza posta donijela paket ili postar?