Otvoren PAINTBALL klub u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2008.

  1. kAcA

    kAcA Aktivista

    evo da se i ja pridruzim :D
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

  3. saint

    saint Aktivista

    moram raju sa foruma pripaziti :D
     
  4. d0ga

    d0ga Aktivista

    i ja sam za, stara ekipa NBP protiv nekoga? HAHAH
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Bili smo Juka i ja danas, sve super sem poda koja se itekako klize (bili smo svi u tenama sa gumenim dzonom).
    2 h traje termin, mi smo morali dokupiti municiju jos 3 - 4 puta. Znaci realno vas termin dodje oko 30-35 KM po osobi, al mislim da vrijedi.
    Posljedice su 2 masnice na debelom mesu, jedna kod pazuha, krvav prst i jos pokoja sitnija :D
     
  6. clopex

    clopex Aktivista

    Hajde da se i ja priključim užitcima, bio sam jutros sa svojom ekipom maksuz došli iz ZE, nas je bilo 4 na 4 i moglo je se igrati jer je vise zanimljivije, i to prvi smo bili odmah u 10 sati. Ma pravo je dobro samo sto jedan gore reče mora se ponijet malo deblja trenerka ispod skafandera, ekstra je puske su ravo dobre ne preskacu i ne koce, sve u svemu treba vam oko 30KM ali EKSTRA JEEEEE.
     
  7. saint

    saint Aktivista

    drago mi je da vam se svidjelo ne zove se dzaba ''peint bol'' :D
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Vedo je zaboravio napomenut jedan OGROMAN uspjeh, jer smo i jedan i drugi uspjeli nagovorit djevojke da ucestvuju, koje su potom iznenadzujuci bile pofin protivnik :mrgreen: , ne micajuce mete :smt005
    Sve u svemu, samo za preporuku, poligon je taman za 3na3 a i za 4na4, stim da mislim da bi kod 4na4 bilo podosta modrica, kad ih je u nasem slicaju gdje smo 2na2 igrali bilo, mogu mislit kako tek na više.
    oprema je dobra, ali opet treba ponjet rezervnu majicu, cak i gace (budeš mokar do gole kože od skcije) :lol: , deblju trenerku i dux i šal, jer je gusto za vrat, dodze ne zasticen :shock:

    Od mogucih 10 bodova za provod, ambijent i koliko toliko kompletnu opremu, dajem maximalnih 10 sa* :D

    @ saint: Ocu li sad dobit dzabaluka termin za ovu pozitivnu reklamu :?: :?: :?:
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Koliko je interesa na forumu, trebalo bi kakav popust za hwb raju organizovati. :smt003
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Paintball 2

    Ta ti ima mjesta 100%, imaš kafu od mene ako prodje :wink:
     
  11. clopex

    clopex Aktivista

    Ako bude popusta eto i mene odmah iz ZE da se rokam sa rajom sa foruma :D :D
     
  12. saint

    saint Aktivista

    ima mogucnosti za popust za raju sa foruma :D stim da cemo na tu temu razgovarati nakon zvanicnog otvorenja 29-og,za one koji nisu upoznati bice mogucnost uclanjenja u klub i kreiranje takmicarskih timova jer u narednom periodu imamo namjeru organizovati takmicarske i rekreativne termine.mislim da je glupo da ja koji treniram skoro godinu igram protiv nekoga ko je prvi put dosao.jos moram napomenuti da smo vec kontaktirali neke klubove u regionu a i dalje i najavili takmicarski dio tako da ulazimo u ligu :) .e sad nadam se da moderator nece zamjeriti za one koji znaju kako izgleda prodajem masku za paintball ista kao sto ste koristili na mecevima samo sa vizirom i skoro nova-2 puta nosena cijena 45km a za one koji neznaju evo slike.vise informacija i kontakt na PM
     

    Attached Files:

  13. Vedo

    Vedo Moderator

    @saint - zbavite nesta za zastitu "zvoncica", ne bi valjalo kad bi fasovali koji metak na nezgodno mjesto :shock: :D I zahebano je sto stalno magle maske pa ne vidis kad pucas, al promjenis nacin disanja i onda je ok (dises na usta i puses ka dole zrak) :)
     
  14. saint

    saint Aktivista

    za maske sutra dolazi spray anti fog,a sto se tice zastite za nama naj bitni dio tijela :) to se nigdje u svijetu nerenta jer nije higijenski tj to bi naj bolje bilo kad bi svako imao svoje al eto i to cemo probati nabaviti.
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    ma ja za hokejaše, ima u inter sportu da se uzme, vako 27km, ja prošle godine gledao, a beš ga ako može puk bezbolno da zaustavi, može i one loptice od razaranja ballsa. :mrgreen:

    to saint: šta si ti dole (jeli gazda neki, organizator, radnik... da te ne dovedemo u nezgodnu situaciju sa ovim zahtjevima)???
     
  16. JasonH

    JasonH Aktivista

    Evo bili dole maloprije , od 7-8 , termin 1 sat ..
    Za 15 maraka smo se napucali uh
    Znam da sam bio najmladji al sam owno sve redom :)
    4v3 smo igrali i tako to..
    Malo je pod klizav ali puske i ostala oprema = 10+

    To za klub je pravo dobro , a sto se tice "zvoncica" mene je pogodilo , i nije ni doslo do njih :) jos sam bio u cucnju
     
  17. saint

    saint Aktivista

    za juka83: necete me dovesti u nezgodnu situaciju,da moze se reci da sam jedan od vodecih ljudi posto nas ima vise a moj dio posla je bas ovaj PR menager kluba,i naravno igrac na prvom mjestu :D,sutra cu provjeriti za to klizanje po terenu,mi smo sinoc igrali do 23h i ispucali oko 2000 kuglica i stvarno se nije nista klizalo u svakom slucaju hvala na sugestijama.a posebno mi je drago da ste se dobro proveli.sva pitanja i sugestije mozete postaviti ovdje ili na PM.Nadam se da moderator nema nista protiv
     
  18. Juka

    Juka Komšija

    Neznam dali bi pomogla ona fora kao što su odradili one trotuare u zeleno za film festival u gradu (i još je tu, oko pozorišta itd...), jer mi ono djeluje pravo antislip, ko šmirgl papir :mrgreen:
     
  19. JasonH

    JasonH Aktivista

    Jel se moze kupiti citava vreca kuglica , i bilo bi dobro da malo mjenjate boje , da nisu sve narandjaste :) ..
    Također bilo bi dobro i neke "markere" nabaciti malo cisto da se razlikuje , jer mi smo ostali , 2v2 jednu rundu , ostali ispucali metke , i onda se 10ak minuta rokali ono ganjali se po terenu , dobio sam 2-3 modrice od brata (igrao samnom u timu) i tako to.

    A podloga , probati kao sto ide malter za zidove , samo malo tvrdje , jer mi dok smo igrali isto zetra(klizanje)
     
  20. saint

    saint Aktivista

    Vreca kuglica se naravno moze kupiti ili napuniti podove i nositi sa sobom,moram jos jednom napomenuti da klub jos uvijek nije zvanicno otvoren tako da ce se i to rijesiti,sto se tice obiljezavanja ekipe ce imati iste kombinezone i kape znaci 3x3 to je rekreacijski mech,takmicarski dio imace dresove sudiju i sve sto ide.

    ''Neznam dali bi pomogla ona fora kao što su odradili one trotuare u zeleno za film festival u gradu (i još je tu, oko pozorišta itd...), jer mi ono djeluje pravo antislip, ko šmirgl papir ''

    taj fol smo i htjeli uraditi ali je ono palstificirani asfalt ili tako nesto nisam uspio zapamtiti kad sam cuo cijenu 1 m2 :?
    ali u svakom slucaju i to ce se rijesiti u narednih par dana