P: Battlefield 3 Limited Edition (standard) kljucevi

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by crazyjoeno1, Aug 27, 2011.

  1. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Battlefield 3 limited ediiton pre-order keys 58 KM
    Battlefield 3 standard Edition 52KM

    Sve upite saljite na PM
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sve mi miriše na navlakušu, ja necu uzeti dok neko sa forume ne kupi prije mene, i kaze da li valja
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    ma samo boxed verziju treba ganjati,novu,zapakovanu

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  4. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Nije nikakva navlakusa ako ne vjerujes dodjes u cd shop u BBI na -1 i uvjeri se sam :)

    A ovo radimo vec 2 godine haman i nismo imali nikakvih primjedbi
    dobili smo jeftinije kljuceve jer smo ih narucili preko 100
    a tu je i Juka sa foruma da potvrdi ovo sve ako meni noobari ne vjerujete onda vjerujte starom vuku sa ovog foruma :)
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ako Juka potvrdi ići će to ko halva :D
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    ovo vam je ponuda za kljuceve i pouzdano je 100%!!!
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma daj mi boxed primjerak.. :wink:
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    A ovo se Joe regao? :smt006

    Onda je provjerena stvar, budel kad kakvih problema, odletite do BBIa i rjesite stvar.
     
  9. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Bit ce i boxed edition tamo do 2-3 septembra pa ako vam nije problem cekati mozete i to rezervisati kod nas :)
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    ocel biti ista price :D
     
  11. extibo

    extibo Komšija

    Kolika je cijena boxed verzije?
     
  12. colg

    colg Aktivista

    Zanima me je li u toj limited edition se dobije BACK TO KARKAND i koji od onih je limited editiona, mislim da li je sa dodatnim dogtags ili physical pack ili je onaj skins paket.
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sta mislite kako bi isla na e5300 2.6 ghz, 2gb ddr2, 4670 1gb ddr3 ali monitor je 24 incni HD.

    Znam da nije nesto ali u ovom trenutku nisam u mogcnosti da radim nadogradnju.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da ti ne bi moglo raditi ni na low sa nativnom rez. Nisam siguran koliko igra trazi CPU, ali je x2 priclino slab za istu.

    Ako ti sta znacim, ja na BFBC2 sa 965BE, 2GB ddr3, 8800GT sa 1680-1050 imam oko 100FPS ali zna pasti na 70. Ono sto ti se moze desiti jeste da imas oko 50 slićica ali da imas lag u misu. Ja cim dignem detalje i sa 40-60FPS imama neki lag dok sam sa starom kartom imao na 1020x768 oko 50 FPS ali je bio pravo veliki lag. Imas nesto jacu kartu ali cisto sumnjam da bi isla/bila igriva.

    Mislim, ocekujem da je zahtjevnija ili najblaze, ista kao bFBC2.
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Kakva je situacija sa ovom mojom kantom iz potpisa? BC2 je na 1680-1050 radio bez frke...samo je grafa usko grlo mes'cini!? :?
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Tesko je jos govoriti o performansama dok se igra ne pojavi. Ima slucajeva gdje je BF3 demo navodno radio bolje od BFBC2. Sto se tice minimalnih zahtjeva, ja u to ne vjerujem jer sam se uvjerio da ni malo bolja konfiguracija (od one koje su oni stavili kao minimum) jedva gura BFBC2 igru te ista bude totalno ne igriva..

    Treba sacekati izlazak.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    NAILS, Piromanu bi trebala bolje igra raditi nego tebi, jer ima nesto malo jaci procesor. BFBC2 je cpu zahtjevna igra (to vec i tice na grani znaju). Ocekuje se da ce isto tako biti i sa BF3, jer obe koriste identican engine.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    ne bas identican, BC2 je FB1 engine a BF3 je FB2 engine.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Mmmm... nisam ni rekao da mu nece raditi samo kazem da treba cekati te da se ne moze nista konkretno reci (mozd si pomjesao komentar za "suppa clana"). A valjda je 965 vise nego dovoljan i za BF3.

    Licno smatram da ce igra biti mnogo zahtjevnija ..bar po onome sto sam citao na cemu su se furale demnostracije i BF3 okupljanja.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Sto ne kupis vise RAM-a kad je sad dodzaba? Pa 4GB je 40KM nov. Vjerujem da bi ti dobro dosao, pogotovo vidim sad si poceo igre furat :)

    EDIT: Nisam vidio da je oglas, kontam BF3 tema :S Jeste ga zaspamali :D