Pokémon GO

Discussion in 'Igre i konzole' started by aNaToMiC !, Jul 10, 2016.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koji su idioti u Nintendu to niej normalno. Samo da uvale zadnji hardware u konzolu sa najnormalnijim game padom i spremnom zeldom i mariom na lounchu raznjeli bi.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Najviše mi je žao propuštenih mario igara a nikad mi se nije uzimala konzola samo radi toga.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zbog Galaxy treba makar emulator upaliti :D Jedna od najboljih igara ikad.

    Uzeo sam ovaj neki paket 13KM 1GB interneta. I to mi je puno, mogao sam komotno 500MB, ne trosi ovo gotovo nista. 10MB za 3-4 sata hodanja. Samo sto mi je i baterija toliko trajala :D
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    koji paket, kako ide? kako se moze aktivirati i to?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  6. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ček, vrijedi li još uvijek ovo?

    [​IMG]
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Nahajpan sam maksimalno da ovo instaliram ali imam osjecaj da je ovo samo trenutni hype bandwagon i da se nece ni cuti za njih kroz mjesec-dva. Ali eto u svakom slucaju zanimljivo je vidjeti kako neke stvari globalno zazive.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma bez mene ko domina :D
    Cuj hodat i gajdjat pokemone loptom, odoh na beer fest :D
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    nale, vrijedi, koristim ja.. ali do 23.7 mislim da je akcija
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: RE: Re: Pokémon GO

    dodat ce tradovanje pokemona izmedju igraca u narednih par sedmica, a ako dodaju jos pravi battle sistem mislim da bi mogao hajp dugo potrajati. ovako sa gymovima i borbom protiv AI-a mi se i ne cini pretjerano zabavno.

    a kul mi je da su sada samo originalni Pokemoni (151 njih) u igri, nikad nisam gotivio dizajn novih generacija.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  11. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Eh gdje je ovo bilo prije 15 godina kad sam s drugovima šutao Pokemon Red/Blue na gameboy coloru po vazdan ispred zgrade... :D


    btw:

    [​IMG]


    Trafo hajvan :smt005
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Davno sam jos furao na Game Boy color Pokemon kad se sjetim radosti :D

    Koliko god kritika ovo imalo, definitivno klinci od 5-15 mogu uživati u šetanju i igranju za razliku od mene koji je tad imao komad plastike i sjedio u kuci cijeli dan :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam zavrsio u nekoj mahali iznad Avaza. Dignem glavu, kad ono sve nepoznatno :D Bio veceras na beer festu, znaci ko god gleda u mob, trazi pokemone :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Kao sto kolega reče svakom njegovo ali ovo je najveća glupost koju sam vidio. Prvenstveno iz sigurnosnih razloga. Uostalom, kad vidim ove preko 17-18 godina kako po nekim mjestima bleje u telefon i traze pokemone bude mi u jednu ruku smijesno a u drugu mi nije smijesno jer cemu ovaj svijet vodi....
     
  17. black

    black Komšija

    Jucer hodam po Koln-u sve traze pokemone Bulje u ekrane kao budale.
    Veliki je hype napravljen oko ovoga , sad pravit neke youtube klipove pa nesto zaradit :D

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nije losa ideja za mladju raju, da se odlijepe od stolice, da se krecu i igraju. Ja cu radje na fudbal ili na tenis :mrgreen:

    A evo Telemach je iskoristio priliku da reklamira UNIFI:

    https://www.facebook.com/TelemachBiH/?fref=nf

    "Pokemon Go groznica je zavladala, a prilika je i da i na našim UNIFI lokacijama pronađete mnoštvo omiljenih Pokemona. Uskoro UNIFI mreža na još 80 000 lokacija. Sve što trebate uraditi je registrovati se na "Moj Telemach" portal i lov može početi :) http://www.mojtelemach.ba"
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakva mladja, sve su to ljudi koji su odrasli uz pokemone. Najmanje djece ima :D

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    bas :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk