Pomoc pri kupovini fx 8350 na piku?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by bojler, Nov 5, 2013.

  1. bojler

    bojler Aktivista

    Kao sto neki znate da Sam Kupio nedavno CPU pokvaren na piku. Za to vast sad molim da preporucite of koga da kupim?
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Perop,didi_sa,mickey_84.Za peropa ja mogu garantovati,za ostale kolege sa foruma garantuju :D
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pored nabrojanih tu je i iCOMPUTERSi, licna preporuka i najbolja usluga i cijene.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Za ovu trojicu garantujem i ja.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    jos jedan plus za perop-a.
     
  6. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Perop +1
     
  7. Benq

    Benq Komšija

    Jos jedan veliki plus za ovog momka "iCOMPUTERSi" , odlicna saradnja s njim !
     
  8. bojler

    bojler Aktivista

    Uzet ću od perop za 335km. Hvala vam na preporuci i ovu temu možete pod KLJUČ.
     
  9. DarGar

    DarGar Aktivista

    eto sta se desi kada se poleti na nerealnu cijenu, sada te taj cpu kosta 585km, mogao si i7 uzeti :)
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    U cemu je bila kvaka? :)
     
  11. DarGar

    DarGar Aktivista

    u tome da svi prodaju fx-8350 za 330-335km, a bio jedan lik koji je prodavao za 250km. i naravno prevara, cpu pokvaren
     
  12. bojler

    bojler Aktivista

    Ne otvaraj mi stare rane :oops:
     
  13. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Moj je od perop. preporuka!
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mickey_84 svaka preporuka. dva puta sam poslovao s njim (jednom 7950-650KM, jednom PC-1100KM) i oba puta sve super.
     
  15. bojler

    bojler Aktivista

    Narucio sam baš od njeg.
     
  16. bojler

    bojler Aktivista

    Stiže... Nadam se da ce proc raditi na m5a97 r2.0 na kojoj je trenutno x3 amd. Ima li neke šanse da slucajno ne radi
     
  17. DarGar

    DarGar Aktivista

    pa ako je ploca ispravna nema razloga da ne radi...
     
  18. k0ST

    k0ST Aktivista

    ima, Dead On Arrival, ali je vrlo mala sansa da ti se to desi (a i btw imas garanciju).
     
  19. bojler

    bojler Aktivista

    Kupio sam od mickey_84 i evo sve savršeno radi. Znači definitivno sam prvi puta kupio pokvaren cpu.
    Tema može da bude zaključana
     
  20. bojler

    bojler Aktivista

    Ljudi čuvaj te se na piku za ovaj pokvareni procesor, prodo sam ga za cvaju.