Povećan broj broadband korisnika u BiH

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Apr 7, 2009.

  1. GW

    GW Moderator

    Ja mislim da nema ništa od toga. Sjećam se onog rata između HS-a i Globalneta u Dobroševićima. Napravili infrastrukturu jedni pored drugih i na kraju HS morao skinuti. Ne znam da igdje u Sarajevu ima opcija 2 operatera. Ko je zauzeo teritoriju na početku, njegovi korisnici.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Podrucja koja pokriva epn, pokriva i elob.
     
  3. Loki

    Loki Komšija

    Kome općina/opština da saglasnost da može ostaviti strukturu taj je i postavlja.
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    pa evo u naselju Dobrinja moze se birati izmedju EPN-a i Globalneta, a mislim da ce se pridruziti i treci igrac, obzirom da su u proteklom periodu kopali po naselju i razvodili kablove...mislim da se radi o HS-u.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sto vise konkurencije to bolje po korisnike :) po vecim gradovima je inekako dobro, i ljudi imaju nekog izbora. u manjim gradovima je katastrofa. mi smo dobili adsl nekad u 10 mj. prosle godine. kad ga je dobilo sarajevo, zenica.....? taj procenat ljudi koji jos uvijek koriste dial-up vecinom zive u ruralnim podrucjima, gdje adsl "ne moze". veliku zaradu telecomu donosi dial-up, i zato i ne zure s adsl-om u nekim mjestima. ja se samo pitam, sta bi bilo da nema wireless-a i cable neta.... sat dial-upa bi bio 2KM+telelefon (1KM)
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    Bratam' kad se sjetim šta sam para dao jedno vrijeme dok sam koristio dial-up kao neregistrovani korisnik. :lol:
     
  7. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Ne podsjecaj me na to. Stara losa vremena :)