Preporuka za miš

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Seadboy, Jan 18, 2010.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala za ponudi i na PP. Ali samo Logitech dolazi u obzir radi softvera kojeg koristim godinama. Tako da je opcija tjerati ovaj ili G502 sa amazona. Vidim da je i dalje 40$ kako Vedo kaze. Samo je problem sto sam ga malo koristio i nije mi pasalo za posao. Cak sam nedavno htio uzeti nov G500 ali je bio na ebayi preko 100$ sto nema smisla.
     
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ok, onda naruči sa Amazona i to je to. Ja ga ne moram prodati, miš je nov. Garancija u BiH, kakva god.

    Amazon + sicha za Pesoto = skoro za koliko sam mu ponudio. Moja isporuka za 3 dana, Amazon 2-3 sedmice min.

    Ne gulim nikoga, račun ima. Ja sam na gubitku.
     
    Vedo likes this.
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Sve ok. Moje je da ponudim a tvoje da odbiješ :D
     
    NAILS likes this.
  4. iPlay

    iPlay Komšija

    Zasto ne uzmeš MX Master 2S? Evo ga a $63? Moj kad izda, ponovo ću uzeti isti. Za Adobe alate top, ima vertikalni scroll i dodatne dvije side tipke.

    Kod nas imaš za MX Master prvi model - 129 KM, ima nešto slabiju bateriju i manji dip ali je odličan. Drugi mi ima 2S pa samo baš komentarisali. https://www.olx.ba/artikal/38663051/logitech-mx-master-mis/
     
    Last edited: Dec 22, 2020
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam dva 2S. Beton miševi. Kad izda uzet ću 3cu.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
    iPlay likes this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobra je to serija ali G500/502 ima 7 dodatnih tipki koje se mogu programirati po zelji dok MX nije da baš za igranja.
     
  7. xman

    xman Komšija

    Svi imaju taj problem nazalost.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Stize mi danas Razer Basilisk V2. I opet isti problem kao sa Deathadderom sto sam imao: nakon 10 sekundi dlan komplet mokar od znoja. Uzmem G502 i sve OK. WTF i Razer plastika :/
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da nije neka alergija na materijale?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Nemam vala nikakve alergije (bar da ja znam), bas, bas cudno :/
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Svi mi imamo alergije na pojedina strana tijela, samo se drugacije manifestuju. A uraditi alergo test za takve stvari je nightmare. Probaj prebrisati miš dobro vlažnom maramicom ako se ne plašiš da ces ga oštetiti. Ne mora biti samo plastika, moze coding ili nesto u tvornici gdje se sklapaju ali vjeruj da nije do oblika miša.

    I nisi jedini:

    https://www.reddit.com/r/MouseReview/comments/6lu0ms/sweaty_hand_only_when_using_shit_from_razer/

    https://insider.razer.com/index.php?threads/sweaty-palms.8452/

    "girl claimed she didn't like Razer's mouse because of the material which makes her hands sweaty"

    "For example that horrid gloss coating razer puts on 90% of their mice makes my hand sweat profusely"

    "This might be my last Razer mouse though, they really do make my hands sweat a lot"
     
    Vedo likes this.
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Do materijala je 100%, shape mu je isti kao kod G502, a kao sto rekoh, isti sam problem imao još samo sa DA. Probat ću još koji dan, ako ne, ide na Pik, jbga.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Preleti alkoholom s visokim procentom, ja sam to na mx revu uradio kad sam ga cistio, nije se "pojeo" niti izgubio nesto na izgledu a vise je mat.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Imam onaj Bosnalijekov bakticid, on je 70% alc koliko znam, haj bas cu probati.
     
  15. Hellas

    Hellas Aktivista

    Dobio sam prvi put u ruke neki Roccatov mis - Roccat Kone Pure Ultra iako mi je proslo 20 miseva kroz ruke u zadnjih 10tak godina.

    Ovaj scroll wheel je vrh vrhova. Toliko je dobar da cu se tesko vratiti i na sta drugo iako oblik nije bas najsretniji. Al scroll... stalno bi ga pipko i mrdo.
     
  16. p4ja

    p4ja Komšija

    Razer @Vedo
    Jesi se rijesio tog misa? Jel ga prodajes? Da ne narucujem i ne cekam bezveze sa amazona..
    Tri logija zamjenio u godinu dana, G403, lijevi gumb po dva klika konstanto dere.. bas zaobilizat treba a vidim da su i ostali modeli sranje zesce..
     
    Picoooka likes this.
  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ja sam u Imtecu kupio G403 i nov iz kutije dupli klik.Proguglam malo kad vidim to odavno problem koji handri logitech.
     
  18. p4ja

    p4ja Komšija

    Nije samo taj model, skoro svi, jer vidim kad sam ga vratio da nisi bili iznenadjeni, i dao sam mu sasnsu 2 puta jer mi je bas legao, ali djaba smece s dna kace
     
  19. xman

    xman Komšija

    Kod mene G603 bio par god i javi se dvoklik,narucim prekidace i poklonim ga. Drugi G603 bio manje od godinu ista stvar.
    Trenutno imam G502 Lightspeed i razbit cu ga od zid ako se i na njemu javi.
     
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Poslije G403 kupim u sancta domenici deathadder elite kad isti problem kao kod Vede,a jos pucketa plastika drama i prodam ga nakon 48 sati.