Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    narode, ovo je globalna verzija redmi note 5 pro i ona u evropi nosi naziv redmi note 5, tako da nema nikakve zabune ;)
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    eto kupite sada taj telefon od kolege,pola vas je ovdje pisalo da ceka ovu verziju...eto sada na pladnju...i cijena je korektna
    btw.ja vec mjesec dana koristim note 5 plus...super telefon,uzivam u njemu svaki dan i nisam se pokajao sekunde sto sam njega kupio

    sto se naziva tice,sve je jasno ko prati i nista nije konfuzno
     
    MadbaLL likes this.
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovdje ti je sve kokuz, bolje pokloniti nego prodavati :D
     
    aNaToMiC !, zoi, selvin and 1 other person like this.
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Toliko nije konfuzno da si ti pogriješio naziv telefona kojeg koristiš :)
     
    Aldiin likes this.
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hhahahhahahahh.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    samo je jedan covjek krivac za to

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ludilo šta su uradili od naziva komplet linije. Znam od svakog proizvodjača skontat koji je i u kojem cjenovnom rangu kod ovih nemoguće.
     
    Sena likes this.
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jasta, haos totalni.
     
  9. Tesla

    Tesla Aktivista

    Drugovi, nedoumica. Uzimam novi telefon.

    Dvoumim se izmedju Honor 8 lite i Samsung J7 2017 - Kamera je iako 8 megapixela, cuo sam bolja kod Honora a i IPS LCD nije los izbor.

    Najbitnije stvari, kamera, vidljivost na suncu ( mnogo sam u prirodi i mnogo fotografisem ). Custom romovi, ali mislim da ovo nije problem.

    Sta vi mislite ?
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sve je bolje od samsung J serije
    honor 8 lite bi ja uzeo
    kod samsunga j7 je dobro jedino sto je sav metalni,izgleda kao cigla u ruci i djeluje nepoderivo
    ja bi uvijek izmedju samsunga i huaweija birao huawei,jer dobijes vise za isto para
     
    adsubzero and dams82 like this.
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A kasnija prodaja? Samsung mnogo bolje stoji tu. Osim toga, ima AMOLED, nekom je to prednost - u praksi bi trebao bit bolji na suncu, odlican battery life, bolji od bilo kojeg konkurenta, te naravno full metal body.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Kao što kolega zippoo napisa,sve je bolje od J serije,mislim da je ona napravljena za ljubitelje samsunga koji nemaju novca za S seriju pa ono daj šta daš. Razmotri i ovaj redmi 5 plus ili kako se već zove :)
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Kolega mislim da je smiješno pričati o mobitelu od 300KM i kasnijoj prodaji,to ima veze kod flagship modela od 1000 i više maraka,ove igračke treba kupovati sebi i ne očekivati nešto na kraju. Za godinu će da vrijedi stotinjak maraka ili malo više bio samsung, huawei ili neki treći...
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ono je verzija sa 3Gb/32. Sve ispod 4 Gb je po meni sada entry za kratko vrijeme.
     
    Last edited: Jun 2, 2018
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nije sigurno bolji od Huawei-ja :)
    A i mnogih drugih definitivno
     
    dams82 likes this.
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kakvo je stanje sa ovim Nokia mobitelima android?

    Planiram uzeti na mojaTV full paket na 2x godine roditeljima Nokia 6 pa da vidim koristi li neko ovaj model android one sistem djeluje solidno.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samo par Xiaomi modela sa 4000mAh imaju priblizan battery life, a da su neka ista klasa uredjaja.

    Huawei tu ne moze opepelit.
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Djevojka zamijenila J5 2016 za p9 lite, kod kojeg puno duze traje baterija.
    Cuj samsung i najbolja baterija. :)
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sto se tice izbora sto trenutno telekom nudi, u tom cjenovnom rangu nema boljeg telefona. dobice i android p

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.