Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ali 16Gb verziju jer nema sd card slot.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To po želji. Ja imam 8GB i nisam imao potrebu za 16.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa koliko Imas na raspolaganju kada sistem uzme svoj dio?
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni bi to bilo premalo, na mom One X 32gb već pola puno. Kad dijete snimam samo video klip od par minuta u hd formatu zauzme 200-300mb.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja snimim dijete, pošaljem na GDrive i obrišem. Od igara samo PvZ2 i par emulatora, a za muziku imam poseban player. Tako da ispadne taman. Mada su danas najavili Moto G sa microsd slotom pa ću preći na to ljetos jer mi je telefon super.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I kod mene 16GB popunjeno od 32 bez da sam se i trudio da popunim :) Samo par igara mi je 4-5GB.
     
  8. dexter

    dexter Novi član

    sta mislite koji mobitel bi bilo bolje da uzmem lumiu 820 ili xperiu sp mob prevenstveno za fb pomalo yt najvaznije da mi je fluidan
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Win je naravno fluidniji od svakog androida, SP ima bolji hardwer.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Od ta dva Xperia SP. 820-tka ima jadnu rezoluciju ekrana.
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    da, moto g 4g ;) prelijepa je u ovoj boji.

    [​IMG]
     
  12. kvaju

    kvaju Komšija

    Cudno mi je sto nema motorole aktivno na balkanu opcenito, odlicni telefoni ova moto x,g,e
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moto G je sedmicama bio rasprodat u Njemačkoj prije nego sam uzeo svoj. Ljudi vole uzimati telefone koji imaju "fer" cijenu. :)
     
  14. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Moto G sam čekao mjesec dana u univerzalno , nema nema + kolaju razne priče o radnji btw. Izp...o sam na kraju i za tu sumu 400KM (sa carinom i pdv)uzeo kineza i nisam se pokajao. Razuvjerio sam se o slabosti Mediatek procesora doduše ovo je novija verzija octo.
    Tema i jeste preporuka smartphona i mogu ti preporučiti kineza (ima brdo modela i malo progooglaj o spec i nađi nešto): moj uslov je bio 2GB ram,octo,sd kartica,dual sim,720p IPS CornilaGlass.
    ovaj sam uzeo: http://www.elemobiles.com/p9.html
    Topla preporuka!
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni je za kineza bez podrške i garancije $100 plafon.
     
  16. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Svako ima svoj stav.
     
  17. joyjoy

    joyjoy Aktivista

  18. metallac

    metallac Aktivista

    Pogledaj neku od Lumija - vjeruj mi neće se pokajati. Ja sam svojoj ljepsoj polovini kupio Lumiu 520, extra zadovoljna posle muka sa tri androida :D
     
  19. kvaju

    kvaju Komšija

    Jel tko imao priliku probat i lumniu 520 i 620, uzimao bi kolega nesto do 200km na piku, to mi se cini najbolji izbor za te pare.
     
  20. metallac

    metallac Aktivista

    Jesam i jednu i drugu :) Prilicno slicni uredjaji, doduse nisam se bas mnogo igrao sa 620. Sto se tice 520 telefon za te pare super. Odlicno radi, kamera nije losa ( ne mozes ocekivati neke extra slike u mraku), ekran ok i tako nzm neka malo pogleda tel prije kupovine, cisto da utvrdi da je to to ;)