Prijedlog za zaustavljanje botova....

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Thomas Angelo, Dec 28, 2006.

  1. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Dobro bi bilo da zaustavimo ove botove...a imam i jedan prijedlog :

    - Kad god hoce da se upiše novi topic treba se upisati security code

    Ja mislim da bi to zaustavilo botove
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nije ih sprijecilo da se registruju. :D
     
  3. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    ovako sada neznam koliko od vas igra ogame ali ja igram i tamo na forumu su napravili da se nakon reganja 5 dana nemoze postati e pa tako bi i vi trebali napraviti na 1 dan pa ako se on rega on ce pokusati nece moci i nece se vracati tako da se rijesis muka :wink:
     
  4. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Znam da ih nije sprijecilo da se registruju, ali npr. ovi botovi koji su se pojavili na HW Base-u 100% ne imaju automatizovan proces unošenja security code-a kod topica. I da, čuo sam da većina botova ne prepoznaje znakove kao rešetka, procent ... !"#$%&/()= itd.
     
  5. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    ma ja kazem ponovo samo napravite zabranu da se posta 1 dan nakon reganja da nestane i svi smo happy a ako treba ako to neznate mada sumnjam mogu naci nekoga ko to zna thnx :mrgreen:
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Neki clanovi od krvi i mesa su gori od botova.
     
  7. Chem

    Chem Komšija

    hahah,istina istina :lol:
     
  8. Ante

    Ante Aktivista

    Problem je, isto kao sa rucnom aktivacijom accountova, da mnogi imaju problem sa kompjuterom i trebaju brzu pomoc, pa bi ih to cekanje samo poslalo na neki drugi forum.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    jest ali na ogame imaju druge razloge zasto su to uradili i mislim da je to potpuno drugaciji forum i da treba naci nesto drugacije.mislim da to ovdje nepali.jer ocu ja npr.da nesto prodam i moram se regat.i ajd dobro regam se i moram cekat par dana.pa svi bi ba odustali i otisli drugdje ;) ima takvih slucajeva jos.mislim da nam treba druga ideja ;) bez ljutnje.ovo je samo moje misljenje :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    buduci da ih nema previse, nije (makar meni) problem s vremena na vrijeme obrisati koji topic. :roll:
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To kad oni otvore novi topic sa naslovom "Naked bla bla..." ni po meni nije problem, ali kad dignu thread star recimo godinu dana, e to je vec problem. :roll:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    neka botova. drazi su mi oni nego izvjesni likovi koji konstantno smaraju elementarnim idiotskim pitanjima... :mrgreen:
     
  13. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Hajde dobro...samo neka moderatori dobro rade svoj posao i neće biti nepotrebnih botovskih topica o naked britney spears i hack bank :D
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Ti prvi.
     
  15. Chem

    Chem Komšija

    :p hvala jel mi to neko laska :p
    a sto se tice botova najbolje rijesenje je da se stavi potvrda acc od strane modova ili admina
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Buraz otisli su spammeri poput tebe, ti bi tretman kao na Gaymarsima?
     
  17. Chem

    Chem Komšija

    jbg,sad ja spamer,fakat ,ja sam dosho ovdje jednom iskljucivo radi problema koji sam imao s kompom,i svidjelo mi se i ostao sam,a postovi su mi nebitni ako treba izbrisat cu acc i napraviti novi,al fakat trudim se sto vise da naucim i citam haman svaki posti pa i sto mi ne treba ili mozda nece trebati,fakat ti imas nesto protiv mene od pocetka i puca mi za to
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Sta je ovo?

    Fakat me uzimas za levata? Mojne tisra, pisi konstruktivne postove, ne redaj smalije i nece biti problema.
     
  19. Chem

    Chem Komšija

    fakat postajem spamer odgovarajuci na svaki tvoj post ,ubuduce cu paziti sta pricam i na smajlije-posebno...hhh

    jest bilo glupo od mene,al nije bilo potrebe da provociras
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    isprovocirat ću ja vama genetski kod... prestanite se natezat ko curice.