Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a sto? da nisi mozda navikao na sestici da rukom otimas loptu pri kizecem startu a sad ne moze? :lol:


    salu na stranu, dobro jest malo fifast pes2008 na neki nacin, al dobra je igra..mozda je najbolje pes 6 i pes 2008 promatrati kao dvije razlicite igre i na dobitku smo...
     
  2. ---

    --- Aktivista

    igram ja, kazi
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa neće automatski kada uđem u igru da mi učita postavke koje sam ja namjestio (tipke, kameru, dužinu poluvremena, extra time, penali, broj zamjena itd itd), nego uvijek kad uđem u igru prvo me pita na kojem nivou želim da igram i ako hoću svoje postavke moram otići u onu opciju "system settings" u glavnom meniju i tamo izabrati "load saved settings", inače mi uvijek ostanu one defaultne konamijeve postavke za sve. jel imaš i ti sličan problem?
     
  4. ---

    --- Aktivista

    i meni je isto sranje sve, osim tipki, tipke ostaju kako sam namjestio (ali njih sam namjestio u settingsima prije nego sto pokrenes igru), al zato te sve ostale opcije moram stalno namjestat i nervira me to pravo. :evil:
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    join the club... već nas je trojica :) dakle sada je potvrđeno što mi je jedan lik rekao. a to je da novi pes 2008 ima bug koji neče da učitava userov OF ako nema gampad prikopčan. eto tako mi je lik rekao.
     
  6. ---

    --- Aktivista

    eh ekstra, znaci ima lijeka :mrgreen: odoh da ga ustekam pa da probam.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    eh, ima za tebe ali nema za mene... ne znam da igram na gamepad-u :) od fife 95 do fife 2005, pa od pesa5 i pesa6 totalno sam se usavršio igranju sokera, nba live i nhl-a na tastaturi, tako da mi je svaka druga sprava kao vruć krompir u ruci :). meni je gamepad za plejku, xbox, a ne za pc igre :)

    uglavnom, svi koji igraju preko tastature imaju problem, provjerio sam, valjda konami izda neki patch uskoro.
     
  8. ---

    --- Aktivista

    ma i meni je, ja ne znam jesam li dvaput poigro soccer sa gamepadom. uglavnom ga koristim recimo za top spin i jos neke igre, a sto se tice sokera, tu je samo za kad dodje neko od raje. :mrgreen:
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    i ja sam bio levat sa gamepadom i cak mrzitelj gamepada, al mi dojadilo takvo stanje pa sam sebi prepiso rezim izbjegavanja tastature i igranja strogo sa gamepadom...i gle cuda nije proslo ni dvije hefte nemam uopste zelju za tastaturom...iako jos nisam dostigao nivo igre i osjecaj kao na tastaturi jako sam zadovoljan napretkom...i polako gamepad postaje moj domaci teren...
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    Probao sam igrati, ali kako ovdje nemam Gamepad odustao sam lagano. Bez gamepada se nemoze igrati :(
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cisto zaglupljivanje igre...

    Ja se nadao da ce kvalitete igraca za gamepad-om konacno doci do izrazaja, odem u igraonu neki dan, jos gore, Nani pretrci 30-40 metara usput prodje 5 igraca, osuta sa 25-30 metara i zabije u raslje :roll:

    Opet se ponavlja prica da i malo dijete moze zabiti gol sa ManU ili Interom odakle hoce iako nema pojma od igre...
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ljudi jel vama na jedan ili na dva dvd-a novi pes? jučer svaki pes koji sam vidio je bio na jedan dvd.
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    Ako se ostavi samo ENG jezik onda stane na 1DVD, ako su svi jezici onda su 2DVD-a.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Barcelona je prejaka. Eto, Henry, Ronaldinho, Messi... Svaki od njih moze solo preci 4-5 igraca, jos imaju izvrstan sut.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    2 DVD-a posto ima 6 jezika cini mi se, kad je samo engleski onda zauzima oko 3 GB !
     
  16. Zombie

    Zombie Aktivista

    Pa to ti i u "pravom" zivotu dodje tako :lol: :lol:
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znam :|

    Ali gameplaya radi, treba ih malo nerfat :lol:
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma dobro svaki tim ima svoje prednosti i mane te ne mozes istu taktiku primjenjivat sa npr. Barcom i Interom... Ono mozes ali onda slijedi deranje guzova. Samo iz licnog iskustva znam da su ove mladje generacije (citaj osnovci) nevjerovatni, nije mi se jednom desilo da opalim cvoku malom rodjaku sto mi se smije u facu dok me gazi, a nisam los igrac uopste...
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mogu misliti, Inter 4-3-3 (2 zadnja vezna, Adriano i Ibrahimovic RWF i LWF), samo driblinzi sa dvojicom spomenutih i golovi niotkud !

    Inter ne igra nikad 4-3-3 niti ova dvojica su krilni igraci niti su toliko dobri kao sto su "napravljeni"...

    Ista scena i sa ManU :roll:
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ovo si u pravu...klinci su cudo