Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    niko veze nema :mrgreen: samo se ceka ... i slini
    :drkica: :smt007
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    problem je što su se naši "distributeri" ulijenili u zadnje dvije godine, jer u srbiji i hrvatskoj igre dođu isti dan kada izađu u europi, a kod nas uvijek se čeka po nekoliko dana dok dotični ih dotični ne nabave. :x
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasao je :D
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    mojne za(piiiiiiip)t? :mrgreen: gdje ima uzeti????
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Neam pojma ima li je vec igdje kod nas uzet, na 2 DVD je, meni je na putu (0.8% completed) :smt003
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Za PS2 samo 2 gige. Brzo ce to :)
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    imali gdje recenzija za ps 2 ?
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    jel skinuto? impresije?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Skinuto :D 15 stadiona, lopti na bacanje, timova takoder, igra super, samo prava tuga sto nema opcije za igru u LANu, tako da nista od Hamachija :cry:
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    šta je to toliko pa je na dva dvd-a.
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a mozel se igrat online?
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    5676 MB je. moze se igrat online ak imas original :(
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na PS2 mi izgleda malo sporija od "sestice". Ostalo je sve prilicno isto.
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ev na ps 2 novosti koje sam primjetio za pola sata druzenja sa pes
    -comunity mod- napravis grupu , i nju ubacis frendova i pravi svu j statistiku , golovi , vs , sutevi , kartoni , bla bla mislim da cak i pamti sve rezultate utakmica , dobra stvar za peglanje i zivciranje :mrgreen:
    -mission mode-samo ime kaze , prva je npr dobit Kinu sa 2 ili vise gola razlike ...
    transferi su , proletio sam par jacih ekipa , ok , primjetio sam Olea u Man Utd , Diarra u Chelsea
    Gameplay malo sam igrao , moram raniti , cini mi se sličan al opet mozda treba malo duze igrati ...zasad mi je ovaj Comunity mod sjeo najbolje .
    Ima neke mjuze kilometar , ima i library pa mozes stimati gdje koja da tresti :mrgreen:
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo poigro sam pc verziju pes2008 i mogu samo reci:svaka cast majstoriiiiiii!!!!

    Dobro ja nemam bas oko da zapazam detalje niti da pravim detaljne usporedbe sa pes 6, ali ovo je tako dobro tako realisticno tako izuzetno izuzetno(!) dobar osjecaj....iskreno mislio sam da ce to biti isto ako ne i gore od pes 6 sa par kozmetickih poteza ali zaista zaista(!!!) promjena je znacajna i to nabolje iako je pes 6 osvojio moje srce :smt007 nemam dovoljno rijeci da nafalim pes2008 :smt007 :smt007 :smt007
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Meni nikako ne odgovara, razocaran sam...
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ima li neko od vas da igra pes 2008 na tastaturi? ako ima neko nek mi se javi što prije!