Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    ono sto sam ja primjetio veceras,tj sinoc,je da kad bude kratki faul,pa ono mozes brzo izvest,nista ne pise,nego sse ne prekida igra,igrac namjesta loptu a ti ako hoces samo pritisnes x i on je doda a prije si mroao r1+l1 ako se ne varam :) ne znam je li bilo ovo na 08 ali mi je ovdje super :)
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    ne znam u pes 2008 zavisi od situacije, tj. da li ce ti igra ponudi da tako nesto odradis :)
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    nema ni u pes08 r1+l1 (tj na next gen konzolama i pc), dok na ps2 toga ima
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nije istina da toga nema u pes 2008... itekako da ima, samo zavisi od situacije i "težine" faula... obično sudac pusti to brzo izvođenje za neke blaže faule i one koji su na sredini terena, a ne oko kaznenog prostora...
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    hajd procitaj moj post ponovo,pa dobro razmisli o cemu govorim i onda dodji i napadaj nekog...
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ehhh... pa nije se ono uopšte na tebe odnosilo, nego za sve koji koji su mislili da nema toga :) ... i ne znam što si shvatio to kao napad, stvarno mi to nije bila namjera.... :roll: :wink: :smt002
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  8. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    PES 2009 Demo Patch 1.0:
    Newest version of AFS Explorer
    Chants Pack by Tommsen
    CL Balls
    Demo Tweak Tool
    Position images updated
    Settings Files - unlock not allowed resolutions 4:3, 16:9
    Readme files

    Next Version:
    Boot Pack
    Ball Pack
    CL Scoreboard
    Gloves Pack
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    PES 2008 TURNIR u Tuzli

    Eh ovako dragi moji ljubitelji PES-a i HWB-ovci, u organizaciji mene Zlatana Pirica(lik sa avatara), Tuzla, Gornji Slavinovici, Put Hukici 57, u mojoj avliji odnosno kuci bit ce organizovan turnir u PC PES-u 2008, dana subota 13.9. sa pocetkom u 15h. (Ako ne mozete doci u receno vrijeme, ne sekirajte se, imam u planu nesto ovako mozda i cesce organizovati. Bitno je otpoceti.)

    Ocekujem Vas dolazak i nadam se da cemo se lijepo druziti, bolje upoznati i saradjivati na međusobno zadovoljstvo.

    Vase prijave saljite do petka u podne na PM .

    VAZNA NAPOMENA

    Evo pravila turnira i kucnog reda u cilju osiguravanja prijatnog ugođaja i atmosfere pogodne za dobro takmicenje, druzenje i uvazavanje domacina , a i drugih prisutnih gostiju .
    -Turnir nema kotizacije
    -Nagrade:

    1. Nagrada 10 KM

    O ostalim nagradama(ako ih bude, odlucit ce se naknadno)


    -Neophodno je doci u miru i ponasati se normalno, kulturno i prijateljski-dzentlmenski!
    -Zabranjena je konzumacija alkohola
    -Najstroze je zabranjeno psovanje Boga ili spominjanje Boga u psovkama, ostale psovke smanjiti na najmanji moguci minimum
    -zabranjeno je vrijedjanje te prijetnje fizickom silom drugim ucesnicima ili gostima na turniru, o fizickom obracunu nema ni govora
    -ovisno o broju prijavljenih ucesnika odredit ce se i nacin natjecanja. Vjerovatno ce biti nesto kao SP ili EP grupe pa onda eliminacije do finala ili ako broj ucesnika bude minimalan onda liga polusezona ili dvije poslusezone
    -Organizator tj domacin zadrzava pravo izmjene svih ovih uvjeta i uslovljava ucesce na turniru bezuvjetnim pokoravanjem njegovom autoritetu u svim mogucim razmiricama i pitanjima koja mogu iskrsnuti.

    Turnir ce se odrzati na pc-ovima otprilike su ovakve konfe(a ima i jace), dakle minimalno 2600xt(high settings u pes-u bez posebnih problema), athlon 64 x2 4000+, 2GB ram ,17“crt , gamepadovi su oni najobiciji relativno ispravni, a mozete ponijeti svoje usb gamepadove i tastature po zelji na koje ste ,moze biti, navikli
    Trajanje jedne utakmice 10 minuta, lopta random, timovi random, forma random.

    Ocekujem Vas dolazak , dobrodosli!

    Srdacan pozdrav!
    Zlatan

    EDIT: svaki hwbovac registrovan pri hwb do trenutka najave turnira imat ce osiguranu gratis malu porciju cevapa i sok, ako je neko iz Sa nije problem ni za prenociste za par osoba, ukoliko nisu navikli na prevelik komfor i parno grijanje, uz obaveznu preporuku od Enisa, Doga ili nekog drugog od hwb visokih duznosnika da su fini momci...
     
  10. Hansel

    Hansel Komšija

    Sve pohvale za organizaciju, a prije svega za solidarnost i volju. 90% dolazim.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Svaka cast Zlaja, radije otvori novu temu ala "PES turnir", ovako ga mozda fule oni koji bi rado dosli.
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    eh thnx Vedo odlicna ideja, budem vjerovatno u toku dana,ali zamolio bih moderatore da ostave i ovo ovdje sto je napisano o turniru :smt006
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Odlicna ideja, ali mi koji smo dalje od tz necemo moci doci. Jel moguce organizovat nesh online?
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Zlatane, dobra ti je ideja i sve to...
    Ali ovo o nagradi - 10 KM je potpuno nepotrebno jer to najvjerovatnije ide iz tvog džepa. Dovoljno je samo neka dođe raja kod tebe, sok, kolač, ćevapi (!? :) i to je to... Nije cilj nikakva nagrada, nego je cilj da se vidi ko je bolji u socceru, te druženje članova. Nažalost, nisam iz Tuzle, ali da jesam ne bih se uopšte dvoumio o dolasku.
     
  15. kaiser

    kaiser Aktivista

    e steta, daleko sam, a dosao bi maksuz da odigram jednu sa hanselom :lol:
    ugl svaka cast za organizaciju, i sretno, nek najbolji pobjedi
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Svaka cast Zlatane, da sam u Tuzli i da nemam obaveza, sigurno bih dosao iako veze nemam o PES-u.
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hvala svima na komplimentima , pohvalama, preporukama i bodrenju.... :)
    @Alibegovic pa mozemo i online igrati nekad... ja sam za eto da vidimo ima li jos koga pa cemo se dogovarati o terminima

    btw ima li iko da igra ne nekoj drugoj kameri osim wide?
    meni je ovaj vertical wide iz ovog dema opasno dobar, nekako kao da me baca vise na teren uzivo , za razliku od obicnog wide-a gdje si vise kao manager...doduse nisam igrao wide na widescreenu pa ne znam kako bi mi se to dopalo...
     
  18. kaiser

    kaiser Aktivista


    ako oces da budes na terenu, stavi da igras samo sa jednim igracem i postavi kameru da prati igraca, a ne loptu i postavi kameru Player
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo probah, mocno je, thnx!
     
  20. kaiser

    kaiser Aktivista

    jeste da je tesko upravljati(stalno se okrece) ali kad se stelnes pravo je dobro