Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Demo je usporena verzija PES-a. Sve vise lici na Fifu. Ali opet daleko od devetke.
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Ai Se Tu Pego kao uvodna pjesma u glavnom meniju, pa sta reci... :smt003

    EDIT: Jedino sto ovdje valja je grafika.. Golman i dalje retardiran, citav gameplay prebrz, igraci se ponasaju kao roboti.. Lijepa FIFA.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probao malo pes 2013 na PCu i ne znam da li je normalno ali teksture su osjetno manje rezolucije nego sto je rezolucija u kojoj pokrenem igru a na najvecoj kvaliteti mi je u postavkama. Je li ovo normalno za pes? Isto se osjeti na PS3, fifa 13 izgleda 10x bolje.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa naravno da je Fifa 10x bolja..to nije nikakva fizika..
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja igram pes 13 samo zbog become a legend, nisam ga igrao od pes 09/10, + jos mi izgovara prezime Spahić :D
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma pricam samo o grafici isto ko kao da je reza 1024x768 razvucena na 1920x1200. Ima li neki fazon da se to poboljsa na PCu?
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    12-ku su kako sam skontao namjerno 'osakatili' kako bi bila slična grafika ko na konzolama ali community je napravio patch koji je popravio situaciju tako da i tu očekujem nešto slično. Mada mene će ovaj pes nakon dugo godina zaobići pošto je 12-ka bila totalno loša i samo ću ga na ps3 šutati.
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni se PES 2013 pravo svidja,igrivost je na nivou,brzo je kretanje kroz menije,igra uopste nije zahtjevna hardware-ski,ja na HD 4670 512 MB igram na ful HD rezoluciji na 22 incnom monitoru bez ikakvih trzanja ili problema
    gameplay mi je puno bolji nego na 2012-ci i bas je fino igrati,neki drugaciji osjecaj

    preporuka,vrijedi preci sa 2012 na 2013
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Uzeo sam key sa ove stranice

    http://www.g2play.net/store/

    i skinuo sam sa torenta skidrow verziju pes2013 ukucao serijal i kaze da imam pogresan disk . jesam li pojeo g ili moram skinuti neki poseban klijent ???
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    A moguce da mora biti klient koji odgovara kljucu, jer ima retail i digital (key/client)
    Neznam koju je skidrow crackao jer nisam ni igrao pes dvije-tri god, ali znam da je prosla 2012 isto imala problema sa tim
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Rijesio sa crackom sa gamecopyworlda :) Fercera sad :D
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sve krenem igrat i iznerviram se :S
    Jel se ovde sve svodi na trokut :S sada sam likom igrao i samo trokuti . Napadas , uzme loptu dugi trokut i bam pred golom . Odbrana visi visoko bez obzira sto je vratim :S
    S kim god sam odigrao samo trokut i formacija 4-3-3 . Imal kakav setup da se ovo zaustavi ? Fakat ovako je ko fliperana , kome cevvise trokuta proci
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ima li neki dobar (provjeren) patch,u zadnje vrijeme mi se rusi pes kada hocu da pokrenem utakmicu
    desi se da 6-7 puta se srusi i da onda udje a za sada nisam instalirao niakkav patch,samo sam skidao one neke njihove update sto ponudi,iako je igra crakovana,nije orginal

    izgleda da mi je tu nesto shebalo,iznerviras se pravo,ko da ima padavicu,koliko se rusi :D
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jedino pesedit patch.

    ali batali to, bolje igraj shollym patch za pes6 ili moddingway patch za fifu 13.
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja igram sa smoke patchom odavno, i drama je.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ima li neki vrijedan patch za FIFA 12? Prati li community uopće starija izdanja fife ili samo zadnja moraju biti? Znaš li gdje kupiti PES 6?
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    fifa 12 je loša, što bi to gledao kad imaš odlične modove za fifu 13.

    pes6 "kupi" na tpb-u, svakako sa shollmy patchom možeš i online igrati ;)
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zato što je FIFA 12 jedno 4 puta jeftinija, minimalno :)

    Za taj metod sam i ja znao, i nisam zainteresovan za njega. Od jednog tolikog fana nisam očekivao takav odgovor.
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    meni je fifa 12 najlošija od ovih NG za pc. radije bih gledao fifu 11 origigi, nego 12.

    a što se pes6 tiče, dobio si najbolji mogući odgovor ;)
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je FIFA 12 ubjedljivo najbolja. Ovu 13 nisam ni uzeo, potpuno me odbilo ono dodavanje.