Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Fifa u svakom segmentu, imas osjecaj da gledas pravu utakmicu, svaki napad drugaciji...
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Igrao sam ja poslije i fifu 12. Mozda bolja 11 nego nova ali su mi recimo animacije igraca mnogo bolje na PES-u... Istina da sam fifu 12 samo probao koji put ali mi je odbojna. PES mi vise lezi i ako nemam vise cejfa kao nekada u skolskim danima. Probam fifu 12 jos koji put pa javim.

    EDIT: Igrajuci uporedo, sve mi je u pet deka. Godinama nisma igrao fidbal pa sam ocekivao nesto vise od ovih naslova ali sam prilicno razocaran pa mi je mozda svejedno. Pes mi izgleda dosta tezi.
     
  3. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    FIFA je izvanredna samo u online modu, odnosno protiv zivog protivnika, protiv AI-a je uzasna, pogotovo na World Class tezini, kompjuter jednostavno vara, igrati s npr Unitedom protiv WBA, je isto kao da igras protiv Barcelone, igraci driblaju, brzi su, ne naprave nijedan prekrsaj u citavoj utakmici itd itd.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Haha, pa sta je onda tek sa PES-om na superstar, vara vjerovatno i vise.
     
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ja sam snimio PES 2012 cisto da isprobam, 11-ku sam jako malo igrao, i uzmem Arsenal protiv Dortmunda, na Top Player ih hladno oderem 5-0, znaci prva tekma, i nije bila pocetnicka sreca. Golman je katastrofalan, mada kako kazu poslije patcheva je i PES sasvim igriv, al FIFA je FIFA.
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Veca je vjerovatnoca da ne znas igrati FIFU na WC :roll:

    Meni bas fino ide,nekad izgubim,pobijedim,uglavnom veoma malo gubim,mozda 5 tekmi u career sezoni na WC-u..
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    World class nije tako ni tezak, moze se igrati, legendary je malo pegla i ona nova tezina. Pobijedim nekad 1-0, ali obicno mi uvale 2-3 komada.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma ja sam se stelno bio skroz sa joystickom dok ga nisam razvalio zbog net-a..

    Nisam smio da nastavim u 1. diviziji,trebaju mi 2 pobijede da osovjim trofej(online mode),ali zbog net-a nisam se na to odlucio,80% tekmi kojih sam izgubio,izgubio sam ih zbog interneta :evil:

    Sad na tastaturi,dok ne nadjem jeftino xbox joystick :D
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja ne mogu PES-a na xbox-ovom gamepadu da me jebes, igra jednostavno nije za analoga kao FIFA a d-pad je nedovoljno precizan.

    Odigram poneku sa kineskim smecem sa razdvojenim "strelicama", a poneku sa xbox gamepadom, i bolje mi ide sa kinezerom, godine igre sa dual-shockom cine svoje a i ono gore sto sam rekao.

    Kad mi izleti koja para uzet cu dva dual-shocka i adapter sa ebaya:

    http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/b ... KAKR8XB7XF
    http://www.amazon.de/Gamepad-Converter- ... d_sim_vg_8

    @Ajdin: PES 12 na superstar AI vara do besvijesti, gotovo svi igraci bilo koje ekipe su brzi od tvog Messi-a, driblaju ko ludi, a svaku utakmicu napravis 10 faula nepostojecih a oni nijedan.
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Oces li prodavati xboxov ? Javlja se musterija :p
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma kakvi, najbolji gamepad za bilo sta osim PES-a.
    F1, Batman itd. nemaju smisla bez njega.
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Hm... jesam li negdje napisao da gubim ili da sam los? Ne. Samo sam napisao kako bih rekao da nije nimalo realno, samo da napomenem, ovo govorim za tezinu World Class i iznad, sve ispod je previse lagano.

    Ipak, treba spomenuti i to da je strasno vazno s kakvim gamepadom se igra, i naravno, da su sve postavke na Manual.
     
  13. NeXs

    NeXs Novi član

    i ja probah xbox pad, ne ide ni naopako..dualshock zakon...zao mi bilvaktile prodah ps3 sa oba dualshock 3 pada, trebao sam ostaviti jedan, fercera odlicno na pc-u
    kako preko usb-a, tako preko bluetootha, morat cu ga opet uzeti, nema boljeg pad-a nit ce zadugo biti..
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dualshock 3 je prelagan, i triggeri mu nisu za one stvari, opalis super-cancel i sklizne ti prst.
    Dvica zakon za PES.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sad igrao jednu i covjek dobi 4 penala, samo je li moj igrac blizu penal :lol:
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da on nije igrao sa Barcom? :D
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jeste, hajde sad flejmaj :D

    Zabio 2/4, ja sa Bayernom igrao, sa cetvrtim on poveo 3:2, iduci napad ispadam sam Ribery-em, golman skida taman na noge Gomezu i prebaci konj prazan gol, i ostade tako do kraja.
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Decki, key je upravo otisao XTRage-u tako da necete vise biti u mogucnosti igrati. Nadam se da ste se koliko toliko zabavili i da niti jedan gamepad nije "prsno".
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jasta je moj je crko. :D Nisam ga stigao ni upalit od obaveza. :) hvala u svakom slucaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Je li namjestao ko ruter maksuz za PES ?
    Kolegi ide quick match, ali ne moze na competition, kaze mu da je do rutera.