Procjena i Prodaja: PC Igrice - Originali

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by emirsehic10, Nov 19, 2016.

  1. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    pozdrav svima...imam 7 originalnih igri za pc pa bih volio cuti procjenu za iste.
    u pitanju su:
    - SNPER 2 GHOST WARRIOR LIMITED EDITION
    - MAX PAYNE 2 (THE FALL OF MAX PAYNE)
    - CONTRACT J.A.C.K
    - NO ONE LIVES FOREVER 2
    - FAR CRY
    - SOLDIER OF FORTUNE DOUBLE II HELIX
    - NO ONE LIVES FOREVER (VALJDA JEDINICA POSTO JE OVO GORE 2)

    sve igre su u originalnim omotima sa onim knjizicama unutar...neke imaju i kartonski omot (originalni naravno).
    isto tako neke su na 2 ili 3 diska a neke na jednim.

    igre sam dobio na poklon, receno mi je da se ovaj sniper ghost warrior moze prodati malo skuplje
    diskove nisam probao jer nemam dvd citac ali mislim da sve rade jer su u odlicnom stanju.

    unaprijed hvala
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Procjena: PC Igrice - Originali

    Steam key za taj Sniper je 2 eura, a ostale su stare po 10+ godina tako da...
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Procjena: PC Igrice - Originali

    Ebay.
     
  4. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Re: Procjena: PC Igrice - Originali

    Ima li mozda zainteresovanih za kupovinu, pojedinacno ili djuture sto bi rekli ?
     
  5. kio

    kio Komšija

    Mislim da ces to drugo tesko prodati, jedino kakve nostalgicare :)
     
  6. Tensai

    Tensai Komšija

    Re: Procjena: PC Igrice - Originali

    Misliš 20 Eura?

    Realno ovo je i jedina igra koja nešto i vrijedi sa ovog spiska, sve ostale se mogu uzet skoro ba za djaba na steam sales. Ali haj recimo neka moja procjena je 20€za ove igre.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Svejedno, 2-3€ je na popularnim sajtovima za kljuceve. Ove starije igre doslovno ne vrijede.

    Pokloni nekome.
     
  8. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Pa realno gledao sam na piku ovaj Sniper 2 za PC 15 KM narezan disk, nije original. Ovaj moj vrijedi bar 20 KM a za ostalo znam, nisu poznati naslovi osim ovog far cry ali i to je 1, da je bar 3 pa inekako ali sve u svemu pokusat cu prodati, ako ne uspije nista poklonit cu nekome, i ja sam ih na poklon dobio
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: RE: Re: Procjena i Prodaja: PC Igrice - Originali

    Šališ se zar ne?!
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mozes takvog uzeti kao referencu. Mozes ti to zacjeniti i 100KM ali si pitao koliko kosta na forumu gdje je raja obrazovanija po tom pitanju. I to opet pricamo o "najskupljoj" igri koja kosta: http://www.allkeyshop.com/blog/compare- ... warrior-2/

    Ako hoces levatiti na piku onda iskreno pitaj za to na drugom mjestu. Na ovom forumu su se skuplje stvari poklanjale: viewtopic.php?f=6&t=28183
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  11. Tensai

    Tensai Komšija


    Ako ti je baš do prodaje stavi i ti na neki od ovih servisa poput g2a, 2€ po igri i to je petnestak eura, bolje išta nego ništa.
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jeli se on zaebava?
     
  13. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Ko ?
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ti, gdje ces za igru koja se moze naci za 2 eura traziti 20km, samo ce panj to kupiti.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ti trazis 70KM za Mad Maxa koji je bio ispod 10 dolara neki dan na official PS store. Ne znam sto bezveze trujete oglase
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja ne pratim cijene, nisam znao.
    Odmah sam korigovao.
     
  17. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Ne pratim ni ja, vidis da sam pitao za procjenu jer nikad igre nisam kupio na steamu i ne bavim se time, ne budi glup i ne spamaj !
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I jel proda štagod? Inače si meni ostao u sjećanju po onoj polovnoj R9 270X za koju si tražio novca kao za novu.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mislim da se tesko prodaju originalne igre koje nemaju dobar multiplayer i koje nisu mainstream
    inace i ne znam zasto kupovati single player original igru,nikakve razlike izmedju creckovane
    drugo je za konzole
    evo ja imam original XP kljuc i OEM od windows 7 pro i nikakve koristi od toga nema
    win xp se vise i ne koristi skoro a win 7 kljuc se mogao prodati dok je bio besplatan upgrade sa win 7 na win 10,samo sto sam ja dobio kljuc nakon isteka,tacnije vezan je za masinu,vjerovatno i radi samo na ovom hardwareu
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    @Zippo

    Pa jos uvijek mozes uraditi upgrade na win 10 ako je kljuc legalan :wink: