Proglašeni pobjednici Mtel "Android lige"

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 20, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    L: http://goo.gl/j76IU
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    vala ovo je nidje veze :D barem za ovaj konvektor valuta
    ahmetova aplikacija je bila barem 10 puta kompleksnija :D i bolja
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Po mom misljenju, osim neke kvalitete i inovativnosti, jos vise je nedostajlo testiranja funkcionalnosti, pa je vjerujem i to malo velikog utjecaja na poredak.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Sta reci, koju posluku porati? :D Vise srece drugi put :D Ali eto pomalo me razocaralo sto su kao nagradjeni ovaj konvertor valuta i sms secure. Ovo se moze napravit za 5h maksimalno. Nesto tipa ovog secure je napravljeno u mojoj aplikaciji interno kao zanemariv dio aplikacije, samo sluzio za zastitu podataka. Ali eto valjda su imali problema sa stabilnosti, iako ja dosad nisam imao a koristim je 24/7 vec 2 mjeseca.
    A ovaj BLinfo samo citaj sadrzaj s weba?
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    :(

    Nista, cestitke pobjednicima, vise srece drugi put :) Mada me malko buni sto ima hejbet skoro pa istih aplikacija kao ova moja, za Imenik, tri plus cetvrtak donekle slicna.
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ne mogu da ne primjetim da je Mtel ovo malo izpolitizirao da ne kazem iznacionalizovao.

    U svakom slucaju cestitke ucesnicima.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Fakat, samo ljudi iz RSa dobili nagrade. Koja lakrdija od mTela.
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    a sta ste ocekivali :D
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sta reci, aplikacije koje su dobile nagrade su vec vidjene po milioniti put.

    Bolje da nisu nikakvu nagradnu igru organizovali...Inovacija 0 bodova.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Očekivano što bi se reklo. Ja se samo nadam da ovi ostali koji su aplicirali a nisu pobijedili da su na neki način patentirali svoje aplikacije.
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zaboravih to napisati u postu iznad.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Pa svako je svoju aplikaciju postavio na market i moze je update-ovati, pa nakon update-a cak postaviti i kao paid. Ali za uslove konkursa se moralo staviti kao free na market. Naravno u konkursu pise da mtel moze svasta nesto radit sa aplikacijom, mrsko mi se podsjecati. Ali eto ne vidim sta od ovog mogu iskoristit. Kad sam saznao da nisam nagradjen, mislio sam da su ostale tipa AirDroid :D
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    De selvine ako se smije znati kako se zove tvoja aplikacija,da je i mi malo procackamo,heeh.
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Povratak otpisanog. Mislio sam uraditi neki update, dodati engleski jezik, safe lokacije, dodatni remote control, slanje emaila itd. Ali eto sad razmisljam da li cu :D
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Stavi one reklame sa AdMob, naguras par miliona impresija i eto jedne plate :) Sad pa sad je to :)
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Proglašeni pobjednici Mtel "Android lige"

    Mozemo li vidjet i probat te vase aplikacije?

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  18. Vedo

    Vedo Moderator

    instalirah ovu Im:enik, ona sada u backgroundu negdje cuci i ceka poziv nepoznatog broj i onda se sama aktivira, ili?
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Aham, ako su opcije uredu (tj ono "onemoguceno" nije ukljuceno), pri pozivu ako nemas broj u imeniku i internet je dostupan provjerice to i javice :)
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Odakle vozi podatke aplikacija? A šta ako je prepaid broj?