Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NaLe!, Jan 18, 2014.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    da razumijem ja to da je njemu muka sto je nasjeo na pricu samo kazem da ne treba uopce misliti sta ce se desiti dalje sa stvarima koje nekom proda
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    imao neki stariji sony ericssonov smartphone,dao ga malte ne dzaba,za 40 km.Lik me molio na piku.On ga sutradan stavio za 100 km :lol:
     
  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nije vezano za pik, vec za radnju ali da pitam svejedno.
    Kakva je situacija za ovom radnjom Hustel?
    Je li iko kupovao, kakva su iskustva?
     
  4. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Ima li u Sa neki mobitel shop koji nudi kupovinu mobitela na rate? Npr preko Visa Classic kartice?
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    imas na piku par mobi radnji koji prodaju telefone na rate,a daju i garanciju na 12+ mjeseci.
     
  6. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Univerzalno, Hustel, Digital city?
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

  8. zhady100

    zhady100 Aktivista

  9. Decerto

    Decerto Komšija

    aha sorry,my bad.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dobar je Hustel, nikada nisam imao problema sa telefonima koje sam tamo uzeo, a čini mi se da su najkorektniji sa garancijom. Baš nedavno ženi uzeh tamo Galaxy A5 (2016), kutija bila fabrički zapečaćena.
    Univerzalno bih izbjegavao.
     
  11. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kontaktirao sam ih, kod njih je samo godina garancije, dok recimo u fontele i univerzalno daju 2 god.
    Mada najpovoljniji su, sto jest jest. :D
     
  12. electro_p0wer

    electro_p0wer Novi član

    Ne znam za iskustva drugih sa Univerzalnim ali kod njih sam kupio Lumiu 640 prošle godine i nakon par sati korištenja uočio mrtav pixel na sredini ekrana , otišao sutra i dali mi drugu bez ikakvih problema
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  14. selvin

    selvin Moderator

    Nije da sumnjam, ali kako znas? :D
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Za oci mi je zapala cijena manje od 700km za nov iPhone 6s koji košta preko 1100km. Ušao sam na profil, vidim tek registrovan, i kao svaki skamer naravno šalje poštom. Pogledaj kutiju, iPhone ima originalnu unutrašnju bijelu kutiju, na slici 3 se vidi da telefon ima kartonsku kutiju.. iPhone ima ugraviran apple logo koji se niti pod najvecim uglom ne istice, ovaj ima urezan apple logo, font iPhona dosta cistiji, ovaj nije okej nikako.. i home dugme se cini kao od plastike.. + kad ukucas model telefona njegovog izbaciti ti model koji se prodaje u kini za 99$.. :lol:
     
  16. nivla

    nivla Komšija

  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Zna li neko šta je bilo sa prodavačem didi_sa?
     
  18. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Isto što i sa Peropom... vjerovatno su ih uhvatili na granici ili nešto pa su nagrebali dobro. Slično kao onaj iz Istočnog Sarajeva što je držao Barico.
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Perop radi i dalje.
    Meni se javi, normala.
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    Ima drugi lik sto radi sa Peropom, dosta azurniji - InsertHome