Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NaLe!, Jan 18, 2014.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Posaljes mu svoj CPU i jos mu doplatis i dobijes po usima :D
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A sta je sa njegovom adresom, zar se nije neko ko je vec prevaren potrudio da ga prijavi ili nadje?
    Jbt znas covjeku ime i prezime, a on i dalje vara slobodno :D
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    On zato trazi zrtve iz drugih kantona/ gradova jer tesko da ce se neko odluciti na payback ako ne zivi blizu njega osim ako ne naleti na lolu kojem ne bi bilo mrsko (od policije i pika i onako nema nikakve koristi).

    Licno bih sa merakom otisao do TZ i kad se najmanje nada smjestio ga na odjel intenzivne njege. :D
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dvaput sam od njega kupovao i sve ok.
     
  6. zhady100

    zhady100 Aktivista

    PCHardware je regularan maksimalno. Kupovao od njega i preko pika i uzivo...
     
  7. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Provjeren i od mene , 100%
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li slucajno ima neko Senin broj ili zna njegov pik profil.. treba mi par stvari od njega ali nije bio na forumu par dana.
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    http://www.olx.ba/profil/Leopard_st
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala.
     
  11. Hellas

    Hellas Aktivista

    Trazim graficku na piku i svasta mi pisali. WiMax kad sam ga pito za adresu presto odgovarat, ovi ostali sve lazni oglasi niko nema na stanju, ovaj plavonebo mi nudio neku, dvojica me izvrijedjali i blokirali kad sam reko da su preskupi, al na kraju reko najbolje kod provjerenog i uzmem kod perop. Sve proslo ekstra.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. dtale

    dtale Novi član

  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    http://www.olx.ba/profil/shadowBN

    Iskustva s ovim likom? Malo mi je šubheli, vidim 24.11. mu lik kupio napojnu i ostavio dojam i onda 16.12. isti lik za istu napojnu opet ostavlja dojam?
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Spominjan je vec nesto na forumu, za neku 270-ku, ali se ne sjecam tacno sta.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    To je bilo da je onaj lik navodno od njega kupio grafu za dosta niže pare pa ovdje pokušao zaradit jedno 100 KM praveći nas budalama. Mislim da se oko tog vrtila priča, ne ulazeći u istinitost iste. Ipak se nije ništa konkretno za shadowBN spominjalo, pa ne znam da li rizikovati ili ne.
     
  17. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Pozz dal je neko radio RMA kod PIK prodavaca konkretno kod perop. Riknuo mi ssd poslije 13mjeseci. Bio dugo iskopcan sa PSU i sad je lockan vidim podatke al se neda formatirati.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Javiš mubse, pošalješ na adresu i kad on riješi posalje ti. Nisam nikada radio ali sam trebao nešto reklamirati i bio je ovakav postupak.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Prvo probaj secure erase
     
  20. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Na koji nacin de tut. jucer prove cjeli dan na googlu isprobavao preko DISKPART sa Instalacionog win8.1