Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NaLe!, Jan 18, 2014.

  1. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Jbg, regularan jeste ali meni je dio bio potreban još jučer. Dostava piše 24h a tolerisao sam i 48. Fino ću uplatiti troškove dostave u oba smjera i vratiti pošiljku tako da on ne snosi nikakve troškove.
     
  2. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Malko jes spor al je uredan , to si dobro zapazio svaki put kad sam uzimao od njega malo je kasnilo al meni nije smetalo ni truna.
     
  3. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Stiglo je sve i sve je ok. Na kraju sam ja bio kriv jer sam zaboravio na Vaskrs i zato je i kasnilo. Uglavnom, perop je odličan i cijene su mu bolje nego kod Mickeya a o radnjama da i ne govorim.
     
  4. black

    black Komšija

    http://www.olx.ba//profil/ProKomp

    Ne preporucujem suradnju sa ovim tipom.Prodao mi je djelimicno ispravan RAM koji je na kraju skroz crko.Prvo je ponudio zamjeniti ali onda se usutio.Sreca pa nisam kupio vise komponenti od njega.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislim da je i drug imao problema sa laptopom koji je kupio kod tog lika.
     
  6. Tensai

    Tensai Komšija

    Taj je lik bio banovan na Pik zbog ko zna čega,ali su mu i ukinuli ban zbog ko zna čega.Tj mislim da je jednostavno otvorio novi account.
     
  7. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Jel ko kupovao od InsertHome iz Bjeljine imal kakvih dojmova o njemu ovdje
     
  8. xman

    xman Komšija

    Ja planiram od njega uzeti. Momak suradjuje sa peropom,tj mislim da su komsije. Kad sam uzimao monitor od peropa i on je bio tu. Alexandar se zove momak i djeluje ok.
     
  9. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Ok hvala
     
  10. chenta

    chenta Aktivista

    Uzeo sam kuciste od njega, sve super.
     
  11. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Kontaktirao sam perop al kasno u noc pa ce mi javiti vjerovatno ujutro o InsertHome kad pprocita poruku o cem se radi.[​IMG]
     
  12. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Goni ga u pm prevarantsku, odvratnu i pokvarenu. Sta sam s njim imo problema...haos. Nekad davno da kupim od njega neke dijelove za PC, dogovorili se, nasli se i lik mi "zaboravio" donijet. Psuje, nervira se...umjesto da pokusa bar ispravit gresku, da se izvine i da ponudi da ode po artikal, on meni sere kako nema sad vremena i to sve odvratnim tonom. Kasnije se bez trun obraza javljao da zavrsimo dogovoreno...ostalo je na tom javljanju.
    Dalje, jednom prilikom mi je ko za glavu trebo poprilicno rijedak i specifican display za laptop, niko ga na piku nije imao osim ovog ProKomp. Nazovem ga ponovo uprkos jednom negativnom iskustvu, dogovorimo sve ds bi on nakon par dana rekao da ne zeli prodat. Mrsko mu kao donosit i ne isplati mu se. Ja mu govorio da cu ja doci po display, ali dzaba. Tu me opet izradio. Govnar nevidjeni.
    Od jos neke raje koja se bavi istim poslom kao on sam cuo da taj isiot uopate nije sa Ilidze kao sto mu je pisalo na pik profilu (cak je i verifikovao adresu na Ilidzu) vec da je iz Kiseljaka. Kontaktirao sam i pik podrsku uz screenshotove kao dokaz i nacinu "poslovanja" doticnog ali dzaba...pik je davno prn'o u sishu...odnosno sa aspekta podrske korisnicima je uvijek i bio nula. Sreca samo sto je funkcionalan i hajmo reci da drzi monopol (market.ba mu nazalost nije mogao odbit pera) pa administratore pika ocito boli Q za ovakve slucajeve.

    Ponavljam, ovog govnara ProKomp zaobilazit u najsirem mogucem luku...
     
  13. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Poznaje li ko Senada Karissika iz Tuzle trenutno banovan al poziva se na perop kao da je uredan
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Najveci prevarant na piku, Senu zajebo za preko 1000KM.

     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    spominjan je pofino puta, prevarant teski
     
  16. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    OK hvala bilo bi je ime nesto poznato pa s poaumnjao u njega
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sta sad prodaje i posto? :)
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Daj nick da ga prijavimo iz dosade :D
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Neki dan se zamalo zajebo za prokompa, zovem za neki dio, zavlači me 2 dana, ja odem i kupim u lokalnom servisu.
    I zove nakon 5 dana kao hoću li kupiti ....

    Baš se vidi da je ljakse
     
  20. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista