PS2 problem

Discussion in 'Igre i konzole' started by Sword_of_Elendia, May 4, 2008.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Koliko para?
     
  2. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    neznam sad bas tacno kakve su cijene, ako hoces moze za 40 km, uostalom na plejci mi je nisam ga skidao niti sta pokusavao sa njim tako da ako nebude radio ja ti vratim pare :D :smt003
     
  3. GW

    GW Moderator

    Ja ću dati 50 km. Reci gdje živiš.
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    zivim na kobiljoj glavi (ako znas gdje je :D) al nema problema mozemo se naci i u gradu negdje. Nebi sad tacno objasnjavao gdje zivim posto neznam znas li ti gdje je kg :smt004 :smt003
     
  5. GW

    GW Moderator

    Daj broj mobitela na PM da se ovdje ne dogovaramo. Ja sam na Vratniku.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Ponuda je bila neozbiljna. Kaže ne daju mu starci. :lol:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    daj ga u roflmao :D
     
  8. GW

    GW Moderator

    Evo ide. :D
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da mu damo i jedan ban zbog ovoga i ukrasimo sve to sarenim gifovima da se ne zaboravi? Ccc u zadnje vrijeme se precesto desavaju ove tinejdzerske poplave i izvale po forumu. :smt005
     
  10. Esh

    Esh HWB

    U duhu teme. Prije godinu-dvije, neki lik je prodavao PSP, a ko bio je nagodan i za neku zamjenu, trebala mu memorija. Ja mu ponudim deal, kaze sve super, moze i onda se "5 do 12" javlja da ne moze prodat jer mu je brat sugerisao da se pazi ovih "ljudi s Interneta". :D
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    daj sebe u roflmao :D :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    da ne bih otvarao novu temu,imam problem kao u prvom postu.sa CDa ocita igru normalno,dok sa DVDa tesko pravo.ubacili WE2009,u meniju ide sve ok,ali kada treba biti neki video(replay),bude samo crn ekran,jos mu dugo treba da dodje.ne smije rođak u igri prekida napravit,da mu nebi pocrnilo sve :lol: samo jednom mu je uspjelo par minuta normalno da igra.PS2 je slim,7004 verzija.do cega bi moglo biti?losi/lose snimljeni mediji,laser ili nesto drugo?
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Losi mediji, prevelika brzina snimanja (preporucljivo Verbatim @ 4x) i laser. Moze biti sve troje, mada je ovo posljednje najvjerovatnije. Postoje na dnu lasera dva potenciometra; jedan za cd, jedan za dvd valne duzine, pa se stimanjem na taj nacin moze itekako produziti zivot lasera. Mozes googlati da vidis kako to nastimati. Potrebna ti je mirna ruka, mali sarafciger i dosta strpljenja.
     
  14. filip_sm

    filip_sm Aktivista

    pozdrav, :smt006 sorry na off topic,
    novi sam ovdje i imam iskustva sa ps1 i psp-om(koji sam i fleshovao hihihi),ali nikad nisam imao ps2,
    e pa bas sinoc sam gledao da uzmem kakvog keca i naletim na dvojku,kaze lik sve radi samo nece dvd da cita,sutra bi trebao doci,kaze i muzika ps1 igrice,sve na cd a dvd nece,znaci treba i tu nastimati azimut?malo sam googlao i saznao otprilike kako se to radi,pa i ako ne proradi imam 2icu po cjeni keca,a mogu igrat igrice s keca i koju za ps2
    ili treba mijenjat laser? :roll: