R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tu igru su navodno jedva sklepali da radi, tako da je nemoguce port uraditi bez nekih velikih ulaganja..
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Doduse jest na ps3 lose radila.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pre-ordered.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Neso

    Neso Komšija

     
    Esh and Vedo like this.
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ni gameplay nismo vidjeli :D
    A ovo je najjaci naslov "RED DEAD 2'S PRE-ORDER BONUSES REVEAL NEW GAMEPLAY DETAILS". Tako se sad dolazi do gameplay informacija haha
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PlayStation ce imati neki vid timed exclusive. Vjerovatno nake misije.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dok će Xbox imat bolju grafiku i performanse :D
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meh. Nisam opterecen grafikom ni performansama. Radit ce kako ce raditi.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam na xbox pukao preorder.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    De još jednom napiši, ako ima ko da nije vidio :rolleyes:
     
    NaLe!, Haker, Sena and 1 other person like this.
  12. Esh

    Esh HWB

     
    FearLess and Neso like this.
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja odbrojavam dane, trailer je vrh!
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Super izgleda, ako potrefe priču biće odlična.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uvijek sam htio odigrat RDR.

    Koliko sam skonto moguce ju je igrat na PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One. S tim da ove druge dvije valjda ne idu nativno.

    Ako recimo kupim PS3 verziju igre (vidim na piku ima za 20-30KM), hoce li to radit plug&play u PS4? Isto pitanje i za Xboxe. Ili treba i neki subscription. Online multiplayer me ne zanima.

    Znaci imam stari 42" 1024x768 plazma tv, nesto sumnjam da cu imat koristi od PS4/Xbox One, a ni RDR2 ne bi izgledao dobro, valjda ga rade u nativnoj 1080p rezi, obzirom koliko su konzole otisle u tacku.

    Ne zanimaju me druge igre, pa nije li mi najbolje kupit sto noviju verziju PS3/Xbox 360 (neku slim, super-slim) i kupit igru? Alternativno kupit stariju, jailbroken verziju, ali sigurno su takve vise love, plus ishandrene su.

    Misljenja?
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne mozes igrat PS3 diskove na PS4. RDR mozes igrati na PS4 samo putem PS Now, streaming servisa. Dok X360 disc mozes ubacit u Xbox One i igrati lokalno. A graficki igra je na X360/Xbone dosta ljepsa od PS3 verzije
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znaci Xbox ima jasnu prednost, i bolje izgleda i Xbox 360 disk ce radit nativno u Xbox One. Good to know.

    Samo vidim po piku najvise je PS3 verzija ove igre, slabo Xbox.
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Sacekas jos godinu dana i moci ces odigrati RDR na PC preko emulatora :p Ja sam imao opciju da posudim X360 i odigram je tako ali je pravi smor igrati na 15-20fps, sa blurom i vazelin rezolucijom.
    Probaj od nekoga iznajmiti na sedmicu Xbox One tamo je lock na 30fps/1080p + AF ili jos bolje One X 4K/30fps i spojis na monitor gdje jos dobijes downsampling. Steta nema 1440p/60fps opcija na One X :rolleyes:

     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije valjda samo 15-20fps na X360?

    1080p mi ne treba, pogotovo ne 4k, jer imam 720p TV.

    BTW nema nista od RDR na PC, znam da oni rade emulatore al tanko je to. Ako ne radi dobro na konzoli na kojoj je izasla, kako ce radit na PC...
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa eto uporedi WiiU igre i Cemu emulator gdje skoro svaka bitnija igra sa te konzole se vrti na 4K/60 fps a na OG hardweru se pati.