R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

1. Vedo

Vedo Moderator

Izgleda ti mutno isto kao na PS4 Pro. Ja sam je odigrao na Xbox One X i savršeno je oštra, na PS5 je blurry mess što bi rekli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

Na One X je 99% vremena native 2160p. Na PS4 Pro je oko 1600p koliko se sjecam. Ili je 1440p u najgorem slucaju. Ali 1440p ne bi trebalo da je mutno.

One X (a trebalo bi i da je Series X) je najbolja konzola za oba RDR2, jer je i RDR1 4k.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

3. NAILS

NAILS Moderator

Nije mutno zbog rezolucije samo vec zbog distance haze-.a.

A tebi Hakeru ne odgovaraju oper world sand box igre. Ne znam sto se patis. RDR2 je upravo to. Trazis svoju zabavu a ne da ti je linearno servirana .

4. Haker

Haker Veteran foruma

Kod mene je 1080p ali kao što nails kaže, ima još neki đavo osim rezolucije.
    A ne odgovara, open world je smeće od koncepta, u rijetkim slučajevima radi.
    GTA V, RdR 1 su bili odlični, 90% igara ovog tipa je obično Open world samo jer danas igra mora biti 50+ sati
    Zadnja što sam odigrao je Spider Man, super igra u kojoj je sav side cotent odron teški samo eto da je tu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

5. Haker

Haker Veteran foruma

Evo završih igru konačno.
    Nema šta, grafika, produkcija, svijet koji su napravili u ovoj generaciji konzola je nevjerojatan. Detalja ima toliko i toliko je velika mapa da se može igrati još 100h.

Igra mi je dobra bila, može se reći da nije podbacila i da je u svemu bolja od prvog dijela osim u priči. Likovi su super odrađeni, progresija svakog lika kroz igru je odlična, samo cjelokupno priča je malo razvučena i kraj tanak.

Najveća mana su definitivno misije i ovaj GTA kontrola lika. Misija ima previše, izgledaju kao mini igre i totalno su nezanimljive. Prvi put u igri ovog tipa da su mi side misije zanimljivije i njih sam odigrao sve što su se pojavile na mapi. Ali kad skontaš šta još toga ima pa različiti ishodi misija i da su za sve scenarije snimili glasove i odradili animacija a većina igrača nikad i ne otkrije pola toga je baš čudo.

Isto ovaj realizam, hodanje kao po jajima u kući ili kampu pa animacija koja traje 5sec da otvori ormarić i animacija za sve moguće me ispizdulo.

Ima mana, daleko od toga ali sve u svemu bilo je uživancija, igra definitivno nije podbacila. [​IMG]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Last edited: Jan 14, 2022
    Reznor, Picoooka, Pelikan and 2 others like this.