Razer Lachesis

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Loki, Dec 17, 2007.

  1. Loki

    Loki Komšija

    Ima li neko i kakva su mišljenja? Kakav je kabl?

    DeathAdder bi trebalo da ima kvalitetan kabl jel' tako?
     
  2. VR6

    VR6 Komšija

    imam deathaddera i odlican je mis , kabal mu je dosta dug , i kvalitetan
     
  3. L3v

    L3v Novi član

    lachesis je pobljsana verzija deathaddera kao sto mozes vidit i na slikama.
    imam deathadder i predobar je, po tome bi taj trebao biti jos bolji. sad dunno
     
  4. juicY

    juicY Novi član

    ja vise nista razerovo necu uzeti, a to preporucujem i drugim. Uzeo copperhead i sad se gasi, nikad vise razer. Tako da ti je bolje uzeti neki logitech kao g5 ili mx518
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Razer je proizvod za trosenje bajramluka.
     
  6. FreAk.

    FreAk. Novi član

    Razer je sila...
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Dobrodosao na forum i roflmao temu. :)
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Nisi mogao bolje reci :D

    Razer lachesis je bacanje love pored deathaddera, realno govoreci 1800dpi-a sa 3G-om je i vise nego dovoljno pogotovo jer se sa 4000DPI i 1000Hz pullingom ne moze kontrolisati mis, a ni u jendoj igri nemas negativno setovanje misa.
    Po meni bacanje love.
    Coperhead i deathader su 2 razlicita misha, kako po kvaliteti tako i softwerski nema ih potrebe porediti.

    @freak
    mislim da niko nije poceo svoje prvi post sa tako dobrom recenicom "...razer je sila..." :D
     
  9. FreAk.

    FreAk. Novi član

    Hahhaha.. joj Nani sto sam se ismijao sada.. :)
    Sta cu ja kad stvarno jeste sila od kompanije.. :) Pozz
     
  10. ghost1408

    ghost1408 Novi član

    Vidio ga, igrao s njime, bacio ga u smeće. Nepaše u ruku, stisneš tipke sa strane svako malo, slučajno.
    Jedina stvar koja valja od razer-a je deathader (ali ipak lošiji od g5 i mx518) i podloge, a sve ostalo je bacanje novaca (pogotovo slušalice pirahna).
     
  11. dHM

    dHM Aktivista

    i bas ga bacio u smece?! :roll:
     
  12. Nani

    Nani Komšija

    Jedno je pricati o kvaliteti i preciznosti misa a drugo da li nekome pase u ruci ili ne.
     
  13. Loki

    Loki Komšija

    Meni je Diamondback ležao k'o da je stvoren za mene a poslije toga se opet lako naviknuh na ovo čudovište od Boomslanga.
    Recimo da sam MX518 vozio par dana i odust'o, meni jednostavno ne leži.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Jo suplje i lezanja po rukama, kuglas od 3km koristim isto kao i smece od 150km. Eto vas ko kakve zene zabrinute o ergonomiji alwaysa.
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    bilderu, ima da te posjednem za cs, pa ces vidjet suplju a mis tezak ko teg u ruci :D
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Prije bih flaše igrao nego cs-a.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Quoted for truth. :smt005
     
  18. Nani

    Nani Komšija

    Kad smo kod suplje :D
     
  19. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Izgleda da samo i igras flase kad kazes da su ti isti misevi od 3 i 150KM.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    blowfish, ne vjerujem da je bio bukvalan, ali ako ti komp koristi za surfanja i pisanja po wordu i te zazancije, isti ti djavo. eno meni kuci mx1000 na poslu genius od 10KM... vjeruj mi da ide isto po firefoxu. jos na poslu ni podloge nemam.