Resident Evil [all about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by TopniK, May 14, 2006.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  2. Vedo

    Vedo Moderator

    gledam ovaj videoreview na ignu, grafika je stvarno nevjerovatna :smt007
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Navodno su vec 4 miliona kopija isporucili. Izgleda je broj hardcore fanova veci nego sto sam mislio :)
     
  4. itekako :D :D

    sta bi sa cijelom aferom oko povezivanja igre i rasizma..zabranjenih trailera i sl....

    edit: oooo da...@enis mada sam mislio da ta cijela ''afera'' ima malo ozbiljnije okvire? al ako se navodno tak dobro prodaje :shock:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Hype -- najlaksi nacin da se vijest o igri prosiri i na mainstream medije.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Uglavnom da se vratim na temu, ovo treba izbjegavati na kompu kao sve dosadanje RE naslove.
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Pa nismo je jos vidjeli na kompu, prosli se nije mogao igrati bez gamepada a i tad nije bas bilo kako treba ali se igralo.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Ni jedan do sada nije dobro prebacen na komp tako da su male sanse da i ovaj bude dobro konvertovan.

    Da ne govorim nema pucanja i hodanja u isto vrijeme, pa igraj skucen za kompom :lol:
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Ja sam odigrao RE4 na kompu, ali je put do ugodnog igranja bio paklen jer sam morao skidati neke patcheve, pa mouse aim fix, pa ovo, ono, regedit fazoni i sl.

    Interesantno je bilo to da je grafika gameplay-a daleko bolja od animacija (jer su preuzete sa PS2 bez ikakvih izmjena) i što se tiče toga ispred PS2 verzije je, ali zato je sa kontrolama bilo problema. Najgore mi je bilo ono sa scenama odnosno situacijama kada moraš brzo reagovati i pritisnuti u isto vrijeme dvije tipke, a u ovom slučaju je to bilo desna tipka miša i na tastaturi slovo ''K'' ili kombinacija lijevog CTRL + ENTER. :)
     
  10. GW

    GW Moderator

    Ja prešao RE4 na PC-u, sa smartbox gamepadom od A do Ž bez ikakvih patcheva, mouse aimova i sranja. Samo treba skilla. :mrgreen:

    A to što pričaš o grafici, niđe veze. PC verzija ubjedljivo najgoru grafiku imala. Šta misliš što je patch izašao?

    I ta kombinacija 2 dugmeta je prelagana na gamepadu. Jadini izazov u igri meni bio target practice. Zaboravio kupiti municije na kraju, i Saddlera olešio samo sa nožem. :lol:
     
  11. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa ja sam i igrao sa tim patchem sto rijesava problem sa grafikom. I kao takva je meni bolja od PS2 verzije.
     
  12. GW

    GW Moderator

    To stoji.
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    Šta stoji?








    :mrgreen:
     
  14. GW

    GW Moderator

    Pa to. :mrgreen:

    Ali nemoj da spamamo.
     
  15. Dexx

    Dexx Aktivista

    Ja sam je zavrsio na svom gamecube-u bez ikakvih cheatova i sl. Meni se cinila prelagana...
     
  16. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Da li je neko cuo oce li RE5 pustiti kao PC verziju ikako ??.....
     
  17. GW

    GW Moderator

    Najvjerovatnije da hoće, samo je pitanje kada.
     
  18. Ev citam u Game play-u da vjerovatno nece... :(
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    Game Play - Nema mi goreg časopisa. Ni malo stručni i veoma nepismeni. Onaj Dario Zrna (mislim da se tako zove) je ikona nepismenosti.