Rezultati IV kola nagradne igre

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 2, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... st_id=1216
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Vala neka sam i ja nest dobio.



    :)
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Cestitke svima koji su nesto dobili cujemo se ak bog da sutra, osim ako Enis i Trna vec nisu nesto dogovorili posto oni ocigledno danas rade, pozzz radnom narodu :D, i odmorite se bolan malo nacekat ce te se do iduceg praznika :D :D .
     
  4. kugla

    kugla Aktivista

    Hahahaha ja kad viđe da piše Mirza ja reko evo i ja dobih napojnu koja mi treba ali eto ništa ne slaže se prezime pošto je Imamović a ja se zovem: MIRZA ZUKIĆ :D sljedeći put više pažnje. :mrgreen:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Znas kako kazu za "igre na srecu" -- samo ko igra, moze i dobiti :p
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    nista za mene :D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Moras biti uporan :D
     
  8. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Eh kada bi smo se mi svi javili koji nismo dobili ovo ni bila tema sa najvise komentara. :mrgreen:
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    Majku mu, pa znas me kako sam uporan kada nesto naumim, ali nekada se namjerim na tvrd orah, e onda problemi..., ali zdrobim vec nekako:)
     
  10. trna

    trna Novi član

    Svaka cast, cestitam dobitnicima, a mi idemo dalje u suradnji sa HWB-om :smt003

    Zahuktava se, zahuktava :smt006
     
  11. apdejt

    apdejt Overclocker

    Molio bih gospodina dobitnika IV kola Emira Omeragića da se javi na telefon 035 251 110 (Genelec) i trazi Branu u vezi preuzimanja nagrade.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Znam g.Imamovica, njemu ne treba isporuciti nagradu jer prodaje heroin na C.Vili omladincima.
     
  13. apdejt

    apdejt Overclocker

    hahahahaaha
    u njegovom smjeru nagrada je vec poslana i nadamo se da ce dobro posluziti.

    EDIT: neka se vidi jos jednom na kraju puno je uocljivije nego postovi u sredini

    Molio bih gospodina dobitnika IV kola Emira Omeragića da se javi na telefon 035 251 110 (Genelec) i trazi Branu u vezi preuzimanja nagrade.
     
  14. pac

    pac Komšija

    Ako nece Emir nagradu ja bih je rado uzeo :smt003
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    izgleda da ce se posao siriti i na TK :D
     
  16. apdejt

    apdejt Overclocker

    Gospodin Omeragić se javio tako da je sve rijeseno jedino sto ce mu nagrada biti isporucena sa malim zakasnjenjem u odnosu na drugog dobitnika, jer je ta nagrada vec poslana, sorry.
    Svim ostalim vise srece drugi put i nemojte se razocarati jer niste do sada nista dobili posto nagrade postalju samo jos bolje.
     
  17. esmeraldo

    esmeraldo Aktivista

    Prije bi tinka i hazim nesto izvukli neg' ovi
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ak' ti se ne svidja, obrati se upravi vodovoda (citat sulu6000) :p :smt003
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    preuzeo sam nagradu. hvala svima.