roflmao internacional - roflmaodžinca - roflbadge/tributes

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 17, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Jodi Wykle knew her son would be thrilled when she gave him a new Nintendo DS for his birthday.
    Instead, he was rocked.
    According to WTSP-TV, the confused teen opened up his gift only to find bunch of stones and a rolled up Chinese newspaper in place of the popular handheld.

    http://videogames.yahoo.com/events/plug ... ox/1308945
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Nema problema, na dobroj si temi :lol:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Klasik.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pusti ti njih, umišljaju kao da nešto znaju :wink:
    Svaka tebi čast na trudu, to treba da se cijeni.

    Bilo bi lijepo kad bi ovako nešto i za HWB uradio.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    nemoj, Boga ti :wink:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Zajebaje se ba :lol:
     
  7. Code-R

    Code-R Aktivista

  8. syss

    syss Veteran foruma

    text je namijenjen ženskim magazinima... kao prvo.

    znači u pola godine si shvatio koje bulšite pišeš i ulovio jedno 5-6 godine prakse, pa si sad sposoban napisati pravi vodič za kupovinu?

    kao što stara narodna kaže "srećom si na pravoj temi".
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    :pray:
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    pratim tvoj :pray: i dižem za "daj bože" :D :D
     
  11. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Evo primjer (ono sto ste podebljali):
    Zamisli neki klinac prvi put sastavlja racunar i treba mu disk. Sta je za njega vazno? Cache? rpm i ostale specifikacije? To je mozda vama vazno ali njemu nije jer nema para za SSD i 10Krpm disk, nego ce morati uzeti neki prosjecan 7K2 disk.

    I ostalo ste pogresno shvatili jer da ste skontali kome je namijenjen text ne bi se ROFLALI bezveze. Eto :smt003
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    provjerno ti mogu reći da klincu koji prvi put sastavlja komp sav google i upute svijeta neće pomoći da kresne iz prve sa ispravno podešenim bios-om.
     
  13. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Provjerno ti mogu reci da sam samo sebi dva puta sastavio dva racunara i da su oba kresnula iz prve. Naravno poslije sam jos fino ustimao ali je radilo bez problema.

    A ti si kao serviser i/ili bavis se time. Odem u servis i trazim 3pin ili 4pin PWM Y-kabal, lik ne zna o cemu pricam.
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    ja sam kao serviser, a ti si autogolman teme :D

    sjeti se prvog pravila roflmao teme...
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ljudi u servisu su sveznalice??? otkud ti to? ja sam radio u servisu, i znalo je biti situacija gdje su ljudi trazili stvar za koju ja nisam nikad cuo. ne mozes sve znati, i ja sam misljenja, da covjek uci dok je ziv... ti si uhvatio lika da ne zna kakav je taj tvoj kabal, a sto te sve ostalo moze nauciti nije bitno....
     
  16. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Slazem se kolins, ali hocu reci da ako je neko serviser ne mora znaciti da sve zna. Ipak, vecina servisera misli suprotno. A syss, samo sam htio pokazati da je autogolman onaj koji je kopirao onaj text jer nije skontao o cemu se radi.
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Fol je u tome što se dovoljno ne razumiješ , kod procesora nije najvažnija frekvencija (što više to bolje kako kažeš), izuzetno je bitno koji ćeš brend uzeti kada uzimaš optiku (lično sam to iskusio) i definitvno nije jedino bitno da HDD ima SATA II interface.
    Nemoj još samo recenzije početi pisati ...
     
  18. extibo

    extibo Komšija

    A imena divnog. :lol:
     
  19. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ne kontas ni ti mobster. Naravno da je vazan i broj jezgri ali prije pola godine jedini quad koji se mogao uzeti za ispod 400KM je bio Q6600 a za te pare se moze uzeti E8500 koji je puno bolji u igrama. Zato nisam spominjao quadove. Da pare nisu problem ne bi ni trebao vodic nego samo kupi sve najskuplje i ne moze pogrijesiti. Za HDD sam vec objasnio, zao mi je sto ne razumijes. A koji to brand pravi lose optike?
     
  20. artemis

    artemis Komšija

    Asus :mrgreen:
     
Thread Status:
Not open for further replies.