roflmao internacional - roflmaodžinca - roflbadge/tributes

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 17, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Bas sam imao ASUS optiku i 3 godine je perfektno radila. Mislim da je glupo reci da neki brand ne valja jer inace ne bi mogao poslovati.
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Asus ima reputaciju kao los proizvodac optike, hiljade ljudi su imali losa iskustva. A ti sa jednim/dva przaca ne mozes suditi o brandu.
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

  4. ming

    ming Veteran foruma




    Sinko, posti vidim da nisi bas na ''ti'' sa ovim stvarima, vjerovatno ne pamtis takt na takt athlone i deranje guzova pentiumima. Da ja ne bih upadao u bezveznu diskusiju prosurfaj malo pa vidi jel takt najbitniji kod procesora i sata kod hard diskova.
     
  5. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ispade ja glup i sve moje (ne)znanje je sazeto u onom textu. Uzeo sam Athlon sistem prije 4 godine upravo zato sto je derao Pentiume. Da ne izvlacis iz konteksta vidio bi da u vodic nisam ukljucio AMD procesore jer tada nije bilo isplativo uloziti u AMD sistem. A da si malo razmislio o textu i kome je namijenjen, skontao bi da nisam ulazio u detalje jer bi to bilo previse.

    Ako je to SATAII disk znaci da je bolji od svakog IDE i vecine SATA diskova.

    Ti i dalje nemoj razmisljati nego iskljuci mozak i izvlaci iz konteksta kako bi mi ga opet zabio.
     
  6. jeretik

    jeretik Komšija

    Evo, posto se razvila rasprava, ja moram malo uletit i reći - da sam početnik i da sam kupio konfiguraciju prema tom vodiču, bilo bi bacanja para, vodič je neprecizan i nedobar. A kao neko ko se eto ko malo razumije u to, nema teorije da bih ikad slijedio taj vodič. Opravdanje je smiješno, jer je vodič promašaj upravo za taj period od prije pola godine (a i malo više)
     
  7. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Neprecizan jeste (jbt necu knjigu pisati) ali "nedobar"? I zasto je promasaj upravo za taj period? Vodic je pokusaj da pocetnicima pokaze na sta treba obratiti paznju sto je i uspjelo. Da je vodic namijenjen ljudima koji se razumiju u to postao bih ga na HWB-u.

    Samo se cudim zasto me svi ismijavate jer sam rekao da je najvaznije imati SATAII disk (sto nije smijesno), a niko nece da objasni sta je ustvari najvaznije. Kad vec vidite da ne znam, zasto mi neko ne objasni?
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma pusti ti njih, samo se prave važni :wink:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    :lol:

    Opet sreca pa je prava tema. Znas li ti sta je sata uopste? Sata je samo prikljucak i brzina transfera hdd<>racunar, znaci isti (spor) disk sa tri razlicita interfejsa ima istu brzinu. Izgleda da ti moram pisati ''bmw-mercedes'' analogijom da skontas neke stvari.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

  11. Code-R

    Code-R Aktivista

    Sad jos samo fali 15 dana (u komadu) solarijuma, da se i koloritom priblizi svojim junacima.
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  13. extibo

    extibo Komšija

  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pogledajte ove dvije slike Ja-Rule i Snoop Dogg-a kako ih policija privodi...Libo njih tuki sto idu u zatvor,a jeli to zato sto znaju da ce izaci za 5 minuta(ne mislim bukvalno),il je zato sto su pravi gangsteri pa navikli na to...Procjenite...
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Jos nemogu da vjerujem da postoji ovakav lik :lol:
     
  17. GW

    GW Moderator

  18. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Opet ti iskljucen mozak. Fazon je u tome sto SATAII diskovi ne samo da imaju noviji prikljucak nego i noviju tehnologiju a samim tim su bolji od IDE, a i mnogih SATA diskova. Nisu bolji zbog prikljucka nego zbog novije i zrelije tehnologije. Nadam se da si "skontao neke stvari".
     
  19. Blowfish

    Blowfish Aktivista

  20. Esh

    Esh HWB

    Pocinje me nervirati ova rasprava oko "teksta" kojeg je napisao Blowfish na nekom drugom forumu. Forum nije chat niti pm.
    Cak sam morao da procitam dobar dio toga da vidim u cemu je fol i moje misljenje je da se radi o tekstu napisanom za babe i frizerke, no cinjenica je da postoji i publika koja takve stvari ocekuje i s takvim pojmovima barate, kao sto su bili oni serviseri-padobrani s 5+ godina iskustva i slicno. Slijedece postove na ovu temu brisem, dalje se dopisujte na pm.
     
Thread Status:
Not open for further replies.