roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jul 5, 2009.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Tema se zove u kojoj sam 1. put objavio vic Sport-Internacionalni i ovaj vic ima veze sa tom temom :wink:
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ovo nije mjesto za raspravu. Ako ti nesto nije jasno, PM Enisu ili meni.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ako koga interesuje je li ovo istinito, evo i fine analize :)
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Slažem se s tim gore, a svakako se kaže, "There is no patch for human stupidity" :), smijali su se mojim passwordima, i govorili da nisam normalan, a onda sam se i ja smijao kada su njihovi padali :mrgreen:
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :mrgreen:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

  8. Esh

    Esh HWB

    Hehehe, nije lose, no MSI reklama za X-Slim seriju laptopa je i dalje neprevazidjena :)
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  12. Mujka

    Mujka Komšija

    :mrgreen: :smt003 :mrgreen: :smt003
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    I sta je ovde rofl.Logicno da su driveri najjbitnij za cfx i sli setupe jer upravo takvi ljudi ce se najjvise zaliti ak nesh ne radi.Pa i nviida i amd se na to najjvise koncentrisu na high end.Pogledaj samo neke release notes.
     
  14. FearLess

    FearLess Aktivista

    OMG roflamo na roflamo temi. :smt005
    Double win!

    Pogledaj sta je on BOLDAO!
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Vidio sam sta je boldao nisam corav.PA zaraduje se na high endu najjmanje je sam sta SLAGO.
     
  16. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ko te je naucio da se najmanje pise sa duplim j?
    To sto se npr najjace pise sa dva j je zato sto naj dolazi ispred rijeci koja pocinje sa j.
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jbg to je navika.Znam da je nepravilno
     
  18. Triforce

    Triforce Aktivista

    A kako se sjecam ismijavanje clanova foruma je zabranjeno. Nista konstruktivno u tome, a i nije toliko ni smijesno.

    Nekada sam se smijao kada otvorim ovu temu...
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Milion puta ponovljeno. Niko ne trazi da se koriste afrikati, sto zbog toga sto neko moze pisati poruke sa telefona, koristiti drugaciji jezik na tastaturi, imati takvu naviku zbog vremena kada se na webu afrikati nisu prikazivali pravilno pa do toga da mu pravopis nije jaca strana, ali ono sto zahtijevamo jeste odvajanje mjesta nakon tacke i zareza, pisanje velikog slova nakon tacke i za vlastita imena, odvajanje paragrafa u situaciji kada ima vise teksta te bez glupiranja pri koristenju "w" umjesto "v", dva j gdje ne treba i slicno.
     
  20. nivla

    nivla Komšija