roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jul 5, 2009.

  1. pac

    pac Komšija

    McDonalds Sarajevo:


    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ludo
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    @nivla

    Kad se naučiš stavljati apostrofe, možda ti neko i nasjedne na sra***, a i mail ti je za smijanja.

    - Popusili ste bazu. Niste nista bolji. Cisto sumnjam da znate upotrebljavati tacku. Ja bih se ubio da mi neko pokupi bazu

    "Haker" koji stoji iza toga je Aleksandar Bašić, toliko o privatnosti :lol:
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    :?: Upoznaj i nas ostale o cemu pricas :D Ja znam da je baza usera od bihnetovog foruma davno pokupljena, probajte ukucat svoj username i mail na google sa bihnet foruma i izbacit ce vam neki link na kojem je lista svih usera sa foruma i vjerovatno md5 kodirani password-i. Barem se prije tako moglo nagooglat. Imam negdje tu listu snimljenu u txt-u. Samo ne znam kakve veze ima sa nivlom pa ga nesto kao napadas :D
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ma malo "prijateljskog" dopisivanja, išao reply na mail... Jbt lik mi čak zna i datum rođendana :lol:
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Stvarno kako je to tesko saznati u danasnje vrijeme, kompromitujuci podatak :D Htio sam reci offtopic ali prava je tema :D
     
  7. nivla

    nivla Komšija

    Nevjerovatno Samire, nije valjda da si pomislio da sam ja od onih koji su sastavljali i slali ovaj mail. Došlo mi kao i većini osoba koje su registrovane na bihnet forum.
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ne mislim drug, nit pomislio nisam :), došao je i meni, nego samo pominjem kako se lako i ime i prezime saznalo od onog ko se krije iza, a ovo su po meni igre za djecu, tako da znam da sigurno nisi ti, no hate :)
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I meni je mail došao, pravi haker nema šta, samo ga malo je*e gramatika :mrgreen:

    Doduše ovo i zvuči realistično s obzirom na BH Telecom :lol:
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Naravno dosao je svima koji su na onoj listi sto spominjem. Meni dodje pise da je od [email protected].
    Jos je dodatni tekst: U posljepodnevnim satima doslo je do narusavanja sigurnosti foruma. Molimo da lozinku sto prije promjenite. Hvala na razumjevanju
    :mrgreen:
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    A ovo je neki keylogger ili sam nešto propustio
     
  12. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ili je: how to make money on web ili slicno sr....
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  14. irhadkul

    irhadkul Komšija

  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  16. Triforce

    Triforce Aktivista

    hakerska grupa ? Anonymus ?



    Jebem ih glupe
     
  17. GW

    GW Moderator

  18. Esh

    Esh HWB

    Veca fora od ovog je sto za obaranje par desetina stranica vezanih za razlicite gradske, kantonalne, entitetske i drzavne organe, i ne treba neki narociti skill. Nece ljudi da poprave propuste.
     
  19. GW

    GW Moderator

    Meni je gramatika zakon. Ko da osnovci hakuju. Doduše i to je moguće. :D
     
  20. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Kad se samo sjetim koliko sam banova podijelio na tom forumu.hhh A dobio sam i ja isti mail, nije prvi put da tako nesto stize
    (Bihnet forum)
    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk