roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jul 5, 2009.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

     
  2. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Podsjeti me tvoj nick na q3 :smt003
    [​IMG]
     
  3. mobsterc

    mobsterc Overclocker

  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    prejako,želim ovo za rođendan :D
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mene odbija ova baza malo, a imam osjecaj da bi protosova bila ukusna i fina :)
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo jedne zalosne istine.
    Jedan momak mi se hvali kako je nabavio fullHD TV i kako skida filmove.

    Prvo na ode "guglo" i ukuca ime filma,pa ga onda link baci na "tornet" i tu "dovlanduje" film.Kad mu se to "izdovlanduje" onda opet u "guglo" ukuca ime filma i trazi "tiLtove"

    Da je bar zajebancija...nego je ziva istina. :D
     
  7. JaLa

    JaLa Komšija

    Bas simpaticno zvuci to "dovlanduje" xD

    moram i ja to ubaciti u rjecnik.
     
  8. extibo

    extibo Komšija

    Mislim da si to vec spomenuo prije nekoliko mjeseci. Ali ga je vrijedno ponovo spomenuti. :lol:
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne kontam šta je ovdje za rofla ?
     
  11. GW

    GW Moderator

    Valjda što čovjek hoće da "overclockira" ventilator. :D
    Doduše, sasvim je moguće. Samo mu treba dati više voltaže.
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Naravno da je moguće. Morao bi motor zamijeniti. :)
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  14. Esh

    Esh HWB

    Pa kolega, stavili smo taj link u originalu na prosloj stranici i ti nam poslije linkas sa Indexa :s
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    nisam vidio :\
    ma bad
     
  16. JaLa

    JaLa Komšija

  17. Esh

    Esh HWB

    Nemojte postavljati samo link bez da navedete o cemu se radi, stavite neki quote, malu sliku ili sl.
     
  18. extibo

    extibo Komšija

  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    Patrick Vaillancourt (29) će na svojim leđima tj istetovirati 100.000 sajtova"Znam da nisam neki atletski tip,ne mogu trčati maratone,ali mogu podneti tetovažu,i ovo će biti moj način da dam svoj doprinos u humanitarne svrhe"
    Više od pola prihoda od ovog čudnog "oglasnog prostora"će ići kanadskoj organizaciji CARE,koja je orjentisana na pomaganje zajednicama u nerazvijenim zemljama,naročito ženama i deci.

    Patrick želi srušiti i svetski rekord ovakvim činom za najveći broj web sajtova tetoviranih na telu u roku od 1 godine. A za ovakav poduhvat ima rok do leta 2011.Sudeći po odzivu,mnogi misle da neće imati problema.

    Na stranici back2thelight.com Patrick rasprodaje svoja leđa,a svako ko želi platiti može postati deo ovog podviga.Na ovaj način inspirisao ga je Alex Tew, koji je 2005. pokrenuo web stranicu na kojoj je prodavao piksele.Ovo ako uspe Patrick-u bi mogao zaraditi ukupno tri i po miliona dolara,a pola odlazi od te sume u dobrotvorne svrhe
     
  20. jeretik

    jeretik Komšija