"Ruše" mi se igre

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by metallac, May 30, 2008.

  1. metallac

    metallac Aktivista

    Bilo koju igru da igram online ili single player non stop me izbacuje na desktop,kao kada pritisnem ono windows dugme na tastaturi.Znači igram malo nekih 5-10 minuta i izbaci me na desktop ja opet uđem, nastavim igrati i opet me izbaci. :evil:
    Zna li neko u čemu je problem?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Skeniraj komp sa kakvim dobrim anti-virusom
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    pregrijavanje... ovih dana su nesto vishe temp pa u zatvorenim kucistima je jos toplije nego inace....
     
  4. GW

    GW Moderator

    Accessibility options kratice uključene.
     
  5. metallac

    metallac Aktivista

    Ne vjerujem da je to ugradio sam 2 120mm ventilatora i sada su temaparature "normalnije" nego prije.
     
  6. metallac

    metallac Aktivista

    Pa gdje da to isključim?
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    i kod mene je tako- neki virus -vidim po prozorcicu koji iskoci i nestane u djelicu sekunde, al sam se navikao, jer nijedna av koji sam pokusao nije ga uspio izbaciti :smt003
     
  8. GW

    GW Moderator

    Control panel > accessibility options > isključiti sve opcije + isključiti shortcute na settings dugmadima
     
  9. metallac

    metallac Aktivista

    Sve je to bilo isključeno.
     
  10. metallac

    metallac Aktivista

    Preskeniraću sve sa nod32 ali mene kada izbaci nema ništa,nikakvog prozorčića,isto koda sam ja izašao pritiskom na windows tipku na tastaturi.
     
  11. metallac

    metallac Aktivista

    Skeniro sa nod32 obriso što je našao i ništa i dalje se "ruše" igre. :(
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Stari kada imas neki problem onda i navedi koju kartu imas,pozeljno je cijelu konfu navesti.
    Ako ti je ATI,dosta ljudi ima problema sa ovim novim 8,5 driverima.
     
  13. metallac

    metallac Aktivista

    Grafa je ATI2600XT probaću vratiti stare drivere.
     
  14. metallac

    metallac Aktivista

    Nije ni do drivera,očistio drivere sa driver cleanerom,nabacio stare 8.4 i isto se ruše igre.
     
  15. metallac

    metallac Aktivista

    Nisam siguran je li ovo povezano s ovim problemom ali ću ipak napisati.

    Prije nekoliko dana sam bio na netu i bio je uključen tv pored mene, i odjednom se tv isključi,nešto "škljocnu" u kompjuteru i neta mi nestade,vjerovatno je bio neki pad napona, ali kompić je nastavio raditi.
    Restartovo sam kompjuter i opet je sve bilo normalno, ali mi se čini da se od tada "ruše" igre.
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Meni se belaj zivi desi sa 8,5 driverima,istu grafu imamo.
    Moram restartovati. A ne znam,vidi da update-ujes a predpostavljam da si na xp sp2 jos uvijek. :) I vidi da ti je opcija catalyst a.i. na standard
     
  17. Konjislav

    Konjislav Komšija

    meni se ista stvar desavala, nema to veze sa grafom, niti drajverima, sjebe se windows i tako to radi, ocito trazi da se reinstalira :D, nakon reinstalacije windowsa sve normala
     
  18. metallac

    metallac Aktivista

    Ma ne znam šta je bilo ali evo ima 3 dana sve normalno više se ne ruše, a ništa nisam mjenjo odjednom prestalo. :D