Samsung SyncMaster 244T / 245T?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Neo Bahamut Zero, Aug 28, 2006.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    imal' ovog mog modela kod vas?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislis na Acer? Pa trebalo bi biti u Printexu posto oni rade sa Acer stvarima, samo sto nema ga nema u ponudi na njihovoj stranici. Samo imaju 1916A.
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Slusaj imaju U printexu sve, ja sam svoj uzeo tamo, Kao sto Andrej kaze oni su ti glavni zastupnik za Acer-a ako nema u printexu ima u Imtecu.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ne, mislim na ovaj svoj iz siga... bio je nedavno na akciji u metro-u kod nas za jedno 1800kn + 3 godine garancije - pravi deal.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    evo update sto se tice imteca.. sad slucajno vidjeh dellov 2407 za ~1600 sa PDV-om...
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moze li se kako provjeriti koji je FW instaliran ta tim Dell-ovima? :?
     
  7. Esh

    Esh HWB

    pa vjerovatno bi trebali tu informaciju imati u servisu.. pretpostavljam da se radi o A02 verziji, mada se evo pojavila i A03.. steta stvarno za probleme posto je monitor cjenovno i po karakteristima zaista sjajan.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako mogu u servisu da odrade upgrade, onda cu ga ozbiljno uzeti u razmatranje. :mrgreen:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    cisto sumnjam da to mogu kod nas, ali svejedno, ako mogu poslati i dobiti A03 (a spominje se i A04 - postaje smijesno) u razumnom vremenskom periodu, onda super.

    jesi li provjeravao da li je "spala" cijena onog samsunga u kim-tecu? usput, acer 2423wdr je pobrao dosta simpatija.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako bude kakvih novosti oko A04 FW-a javi ili baci link da vidim sta su ispravili. A do tada evo na ovom threadu bas postoji dvoboj Acera i Della: http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1086063 - bum procital veceras. A sutra bih mogao nazvati Kimtec da pitam za samsunga. :smt002
     
  11. Esh

    Esh HWB

    samsung 244t je izgleda oko 2300 KM (s pdv-om) i generalno je imao najmanje kritika od svih dostupnih 24" monitora, mada se digla i velika prasina oko novog benq modela (na zalost cijena u uk je oko 800 funti).

    sto se tice acerovog modela, takodjer dosta pozitivne kritike, mada nije dostupan kod nas i pitanje je po kojoj bi cijeni bio dostupan.

    ja cu sutra vjerovatno da ispitam dell 2407, a u medjuvremenu jako dobar resurs za dell debate je stranica ispod.
    http://www.tftcentral.co.uk/articles/co ... xx7wfp.htm
     
  12. Esh

    Esh HWB

    evo obecani update:

    za dell 2407WFP dobra vijest; instaliran je A03 firmware.
    losha vijest - ne moze se trenutno kupiti jer je "u dolasku" :s

    sutra idem pritisak vrsiti na konkretnije datume.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To je u imtecu jel'? Super onda, vrijedi sacekati.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    ma u imtecu su mi ljubazno objasnili da kupovina ide ISKLJUCIVO preko narudjbi (i uz adekvatno cekanje); nisam htio da ulazim u rasprave o cinjenici da se ti proizvodi uredno nalaze na njihovoj web stranici.

    sutra cu da vidim sa distributerom koliko se to inace ceka i sl.