Savremene pošasti

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Feb 25, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    U Njemackoj slusam na radiu 3 velika sajma otkazana ukljucujuci sajam knjige u Leipzigu. BMW i Prosieben poslali kuci preventivno stotine radnika. Prijatelj radi u manjoj firmi u Austriji i uvoze robu iz Kine citava firma zatvorena na 2 mjeseca ljudi poslani na biro, ludilo.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I ja bas kontam da on to samo kontrira reda radi.
     
    Aldiin likes this.
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Italija otkazala nastavu u svim Skolama 14 dana. Sve utakmice serie a bez gledalaca.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisu bas stadioni prazni. Ovo se igralo za vikend:

     
  5. xman

    xman Komšija

    Utakmice serije B se takodje igraju redovno.
    Italijani su nesposobniji i gluplji od nas.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Last edited: Mar 4, 2020
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa zar ja nisam forumski Drama Queen. Xman ako me COV poklopi i ako mi bude trebao respirator, dobit ćeš pm. Haha
    • [​IMG] 1st case in the Faroe Islands: a man who had been at a conference in Paris and returned on Feb. 24. [source]
    Pa nemoj džaba, mislim da je virus tu u mnogo većoj količini. Vjerovatno masa raje to odboluje kao gripu, a ko je radi gripe isao u bolnicu.

    Drugi val će biti, kada se malo situacija smiri, pa onda vrate sve na posao i normalne aktivnosti.
     
  8. xman

    xman Komšija

    Drugi val se moze desiti jedino da virus mutira u toj mjeri da se prenosi pogledom,da se ne moze detektovati,da je 100% smrtonosan i da inkubacija traje 15 min.
    Iili da Will Smith iz Man in black onom olovkom obrise pamcenje cijeloj planeti.:D
    @Bio_Sam_Zmijanac
    Et dogovoreno jer taman sam "zaduzen" za respiratore. Pu pu pomakni se sa mjesta:D
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Na kraju će biti da je taj virus već 10-godina tu, samo mi to nismo znali :D

    Ovi se tjeraju ko će imati više. Juče je Iran vodio.
    Italy 3,089 +587
    Iran 2,922 +586
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Druže ti si meni najdraži lik na forumu, iako mi te je žao, jer i ti žrtva koju žena (supruga) maltretira i tuče, kao i onog @Almir -a .
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Vidis grijesis, ja se nisam objesio, ne polazem nikom racune :D
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mene žena tuče!
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Očito ne dovoljno!

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    Neraa likes this.
  14. Almir

    Almir Komšija

    Ovi naši formiraju nekakve krizne štabove na raznim nivoima, mogu mislit na šta to liči, umjesto da urade copy/paste kao u nekim zemljama da u slučaju simptoma kontaktirate telefonom a ne da dolazite u ordinaciju. Zadnji slučaj u sloveniji ljekar koji je primio pacijenta mora u izolaciju.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam vadio nalaze jucer u ambulanti i u bolnici zbog povrede noge. Nikad vise ljudi nisam vidio. U ambulanti od 7 u jutro u redu stoji oko 30-40 osoba da izvadi krv i urin. U bolnici u hodniku kao koncer u 8h. Ja sjedio na stepenicama dok sam dosao na red. Predao u 7:50, dao krv u 9:20.

    Ispred bolnice toliko auta da imaju 2-3 policajca koji koordiniraju ko dolazi i gdje da parkira. Ja taksijem dolazio.

    Polovina tih osoba ima gripu i visoku temperaturu. Sistem provjere tih pacijenata ne postoji. Od tih stotinjak ljudi sto sam vidio, dvije osobe nosile maske.

    Opet da ponovom, pricalo se na drugoj temi, platnenu masku treba da nosi osoba koja je bolesna. A zdrava osoba onu plasticnu sa filterom. Platnena maska zdravoj osobi ce samo nastetiti jer sakupljaju kojekakve bakterije iz okoline. Dovode me do ludila ovi mediji koji šupljiraju da svi nose platnene maske. Ovakvi debili dijele savjete: https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a6NzypR_460svav1.mp4

    EDIT: So it begins :D

    Prvi slučaj zaraze koronavirusom u BiH

    https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/prvi-slucaj-zaraze-koronavirusom-u-bih-536883
     
    Last edited: Mar 5, 2020
  16. FearLess

    FearLess Aktivista

    Evo i kod nas prvi slučaj.
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A zamisli recimo kad ja primim po 126 ljudi za 12h sto je moj licni "rekord"!!Ili recimo, u nocnoj dezuri dodje 40 ljudi, od kojih nijedno nije za hitne i sve se moze lijeciti kuci!Ili zamisli taj mentalni sklop roditelja, koje dovede dijete u hitnu sluzbu u 3h ujutru, bez ikakvih tegoba osim temperature, koja ne prelazi 38, a krenula je taj isti dan tu vecer!!?? Nemate pojma koliko je nas narod neobrazovan i bezobrazan prije svega.A svi su bitni i svi su kao hitni!Ja mislim, kad jos ova korona dodje, a evo izgleda da je prvi slucaj u RS-u, mi cemo totalno leci u zdravstvu.Logicno bi bilo da se smanji br pacijenata, ali ne, kod nas ce onda biti 10x vise ljudi.Uzas hebeni!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Sena likes this.
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Dosla korona u bl. Upravo na klixu izaslo

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa napisao sam evo gore u postu da je izgleda u RS-u vec :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pardon promace mi post. Sad ce na n1 live obracanje iz bl u 9am

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
Thread Status:
Not open for further replies.