Saznanje jedne sarajke!!!!!!!!!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Aug 11, 2006.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Stvarno nije vrijedno citanja i off topic je, al' covjek mora negdje izbacit
    bijes iz sebe. Ne znam jeste li culi za onu Coca Cola nagradnu igru gdje
    dijele Sony Ericsson W300 svaki sat. E, pa ja ko debil saljem codove i nadam
    se da cu dobit telefon, i kontam nije to stela, to je Coca Cola, oni imaju
    svoj ugled, bla bla.. I posto svaki dan pratim rezultate na http://www.coca-cola.ba
    , danas odem i vidim da je Sakib Avdic dobio telefon od 5-6 ujutru.. I posto
    sam bila sigurna da mi je ime poznato, odem i provjerim i vidim da je prvi
    dan nagradne igre vec dobio nagradu.. E, sad kolike su mogucnosti da od
    toliko ljudi koji salju codove (ja sam nekad slala i 5-6 u jednom satu), on
    bude bas toliki sretnik da dobije dva telefona... I odem ja i na Google i
    ukucam Sakib Avdic i vidim da je taj isti covjek na Kiki bombone (Kras)
    nagradnoj igri 3 puta dobio nagradu, u istom izvlacenju, i da je takodjer
    dobio nagradu na nagradnoj igri Sara napolitanke.. Izvinjavam se ako sam Vas
    previse peglala, al' ovakve stvari me izbace iz takta.. Ko procita, nek kaze
    svoje misljenje, ako bude imao vremena... Hvala ipak...
    Preuzeto sa bihnet newsa!
     
  2. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Potpisujem.

    Poslo sam isto puno kodova. Bilo nekih svadbi i proslava, ja ko kakav balavac se zaj..... s cepovima i opet nista. Definitivno vise ne saljem. Najzesce je bilo u prvim satima. Ja poslo kod prije izvlacenja i uso u prvi sat i poslo isti dan poslije 02. Ujutro, oko 10 nije bilo nikakvih dobitnika na njihovoj stranici tek negdje uvece sam vidio ljude. Ako je neko poslo kod u nekom satu pa valjda je i bio budan da da informacije (mozda se i salju porukom ne znam). Uzmimo da su ovi iza ponoci zaspali, al nije bilo ni ovih sto su slali to jutro.
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ko sto su na bingu 4 golfa otisla u zenicu .....
    :D
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Sto vas to cudi? :D :p

    To je kad nas tako u svim sferama zivota,od obdanista do predjednistva. :D

    Ja sam skoro dobio usisivac u drvoprometu. :mrgreen: 8) :lol:
     
  5. GV

    GV Komšija

    ja sam dva puta dobio kartu za bijelo dugme i poklonio obje
     
  6. 3125

    3125 Komšija

    Ja nikad nista zato sto nikad nisam ni igrao. Radite ljudi, kad zaradite bice vam 17 puta draze nego ovako
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Poslao asm dosta tih kodova... i bezveze.. poslao tocno 1min nakon pocetka nagradne igre i jos par istu vecer... i nista...
    Ma ove nagradne igre su sranja...
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    e stihoklepac me podsjeti.... :D

    Onaj joker na lotu,svaki put dobije covjek iz nekog sela ili manjeg mjesta,pretezno su to Zavidovici,Zivinice,Donje Mostre...

    Ovoliko Sarajevo(skoro 500k ljudi)i nikad niko ne dobije joker,a bingo je isto rijetkost...

    Pa onaj momak sto je kofol dobio preko 100k maraka u premieru na skenderiji.Laz i izmisljotina,samo da se digne publicitet kladionice.

    Pogledajte u premierovom biltenu ozada gdje stave najvece dobitke te sedmice.Uvijek Lištića,Posušje...sve uplaceno u istoj kladionici u razamku 3-4 minute.Malo su ofirni... :lol: :D
     
  9. GV

    GV Komšija

    Ja kada sam vidio onu hrpu pisama za neku od koka kolinih igara kada se dobivao onaj audi ili sl. sam riješio da više nikada ne šaljem
     
  10. vnm_

    vnm_ Komšija

    ovo je suplja...a to cu da ti kazem ja koji radim :)

    neznam u cemu je vas problem...sanse su najvece u ta doba da se nesto dobije jer tad vjerovatno najmanje raje salje kodove...pa recimo nek je od prvog dobijenog mobitela uzeo vrijednost i rekao: "e sad cu da kupim coca cole u vrijednosti ovog mobitela i da saljem u nehumana doba kad niko normalan nije budan a kamoli da salje kodove" normalno da ce onda opet osvojiti...

    a i da ste malo citali sve komentare na bihnet newsima vidjeli biste da ljudi koji ga poznaju kazu da je fanatik za tim nagradnim igrama, to samo potvrdjuje cinjenica da je osvajao na nagradnim igrama vise kompanija...

    eto sta sad lik osvojio 2 mobitela i auto i sta ja znam jos i sad frka nastade, pa ovo samo u bosni ima...pa ljudi profesionalna igra na srecu (iliti kocka) po svijetu hara ko sida, ali eto ne u bosni to nemoze...nemoze lik ni uplatiti 20 listica u roku od 10 minuta u kladionici...pa da retardirana cura kuca listice moguce je, zasto nebi mogao uplatiti 10 listica po 100KM na svakom, ili 100 sa 10KM na svakom, normalno da ce mu uletit jednom nesto...

    naravno da tu ima i namjestenih stvari MNOOOOOOGO, ali to nije sad razlog da se ovaj cova spominje u svakoj kafani...ovo je sramota :)
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja sam jednom dobio kantu senfa od 25 kila. :mrgreen:
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    hahahahahah :D:D:D:D


    moj stari je dobio neki komplet kuhara :D nemam pojma :D a ja jednom onaj mali etui, torbicu za cd-ove :) kad sam kupio novi okvir pa me izvukli poslije mjesec dana :) ja i zaboravio :)
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    @vm
    Ma daj care moj, znas koja je vjerovatnoca da lik dobije sve te nagrade? Ljudi igraju po 30-40 godina i nika dnista ne dobiju a ovaj na svakoj igri dobiva po 2 nagrade. Znam sa sigurnoscu da igre od strane najvecih kompanija u BIH ako ih mozemo tako nazvati imaju podvala i smicalica gdje se 2500 radnika te firme pita kako je to moguce. Po broju ljudi zakljuci o kojoj firmi pricam. Korupcija i kriminal nije svuda nego je postala sastavni dio zivota a uskoro i moralnih vrijednosti ovog debilnog posljeratnog drustva!
     
  14. Venom

    Venom Aktivista

    jbg, jes taj lik mozda ima "stelu" al postoji svasta, neki dobiju srecom neki stelom, npr. lik kojeg poznajem je dobio W300i , poslao samo jedan kod.. sto je sreca, nista drugo
     
  15. GV

    GV Komšija

    Ma ima i ljudi srećnih na ovom svijetu, jedan moj jaran nisi ga mogao pobijediti ni na kartama ni na monopolu, ili je najbolji ili je drugi, na košarci svaka odbijena lopta ide njemu u ruke, nevjerovatno, u ratu preživio ozbiljno ranjen u kamionu 24 sata dok ga nisu izvadili.
    Doduše dobio je moj sin walkmana na sladoledu, a žena dvd player od avona, desi se ali uvijek sitno barem kod mene
     
  16. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Postoje ljudi koji iz hobija igraju nagradne igre, salju po 20 kupona i codova na mjesec pa nije ni cudno kad ih izvuce u 2-3
     
  17. reni90

    reni90 Aktivista

    a ja se pitam sto ja nista ne dobijam :? :?
     
  18. vnm_

    vnm_ Komšija

    pazi brate ne kazem ja da nema (iz iskustva), ali sve to ne znaci da nije moguce osvojiti 2 mobitela, pogotovo ako je 5-6 sati ujutro,sa obzirom da je igra takva da sto vise kodova posaljes u najbolje vrijeme (5-6 sati) to vece sanse imas, a ako je takav fanatik ko sto svi tvrde onda sam siguran da to radi svaki dan i da je to sve dobro isplanirano...razumijes sta hocu da kazem

    gledao sam na pro7 reportazu kako frajer ZIVI od nagradnih igara, i tad je on ko pricao kako sve i to, i ja sam se sjebao jer je tip od toga napravio citavu nauku...

    sav taj kriminal i korupcija i to, sve je apsolutno tacno i poznato...ali isto tako je ovo poslijeratno mahalanje, gdje se u svemu vidi stela, nesto uzasno, i apsolutno me ne cudi sto je ovo otkrila jedna SARAJKA jer su te iste najvece mahaluse na balkanu (i glavni razlog tome sto mi prosjecno 80% manje pic*e dobijemo nego nase komsije)
     
  19. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Marš irgatiti, pa onda zaradi svoju nagradu :evil: upravu je tri hiljade stotinu i dvadeset i pet :mrgreen:
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Moje sestra je golfa dobila 8)