SF - Knjizevnost, film, igre, real life...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by rades7, Mar 11, 2009.

  1. ming

    ming Veteran foruma

  2. Lord of Kobol

    Lord of Kobol Novi član

    Da se vratim na post u kojem je rades7 govorio o Karlu Sagenu i njegovoj knjizi 'Kosmos'.....
    Ja bih da kupim njegovu knjigu 'Pale blue dot' pa me interesuje je li iko procitao tu knjigu i
    gdje se moze kupiti u BiH. Please respond! :wink:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Tesko ces kod nas to naci pa ti je opcija Internet kupovina ili placanje neke ebook verzije.
     
  4. Lord of Kobol

    Lord of Kobol Novi član

    Ok hvala na odgovoru! Pokusacu da narucim preko neke online knjizare kao 'knjiga.ba' jer nemam zivaca da citam knjige za kompjuterom....
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Opali search na interliber.com, ima jako puno naslova svih vrsta.
     
  6. Lord of Kobol

    Lord of Kobol Novi član

    Hvala sto si mi predlozio interliber.com i nasao sam 'Pale blue dot' ali nazalost je rasprodana :(
    Da mozda neko ne zna jos koju internet knjizaru??? :?
     
  7. h2o

    h2o Aktivista

  8. Lord of Kobol

    Lord of Kobol Novi član

    Hvala! Nemozes zamisliti koliko sam trazio ovu knjigu!!
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Lord of Kobol, zabranjeno je postavljanje linkova na warez sadrzaje.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da ponovo pokrenem ovu temu, možda se šta promijenilo od tad.

    Ja tek sad našao vremena da pročitam preostale četri knjige :lol: U zadnjih 7 dana sam pročitao ove 4 zadnje knjige iz vodiča. Zadnja me i nije baš oduševila, pročitao sam je tek eto što sam i ove ranije pročitao. Ne mogu prežaliti hroničan nedostatak Marvina u dijelovima nakon druge knjige :cry:

    Sad kontam pročitat koju još neke iz SFa, samo dok dođu na red (doći će prije nego ove ranije četri :D ). Ima neko dobar forum za raspravu o knjigama općenito preporučiti? Gdje pokupiti preporuka o SF, pa i o knjigama generalno?