Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma main story je 10ak sati, a da sve uradis nekih 20 sati. Jako kratka igra, uzeti na kakvom snizenju.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da sam platio puno cijenu, slozio bih se sa vama. Ali kako je mene izaslo 30$, ne mogu se pozaliti. Pogotovo sto sam prodao AC4 za 65KM, pa mi je pokrila to, i jos mi ostalo 23KM.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Izgleda da je ofishl, The Last Of Us Remastered za PS4 (60 USD):

    https://store.sonyentertainmentnetwork. ... TOFUS00000

    ovo je dobar znak, ocito nije bas toliki problem portat sa Cella na X86. Mogli bi vidit uskoro onda i Uncharted trilogiju remastered kao i ostale Sonyeve IPove. (mozda nekad i RDR :smt007 )
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Valja uzet. Nisam je igrao na PS3, pa taman. Za Uncharted vec se prica da bi mogli trilogiju vidjet remastered za PS4, u jednom pakovanju.

    [​IMG]
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kad vec portaju na ps4 mogli bi i na PC, bar godinu dana kasnije :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema potrebe, PC u zadnje vrijeme dobiva ekskluzive poput Goat Simulatora. :lol:
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    i ta ti je na mjestu :)
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Posto sam odustao od prodaje PS4 (bilo ponuda, ali sve uglavnom zamjena, ili na rate), odlucim da produzim sebi manufacturer's warranty sto Sony nudi. Uzmem dodatnu Sony garanciju na jos 2 godine od isteka ove trenutne godisnje sto dodje sa svakim PS proizvodom, a koja mi istice u Novembru. 50$ za 2 dodatne godine rahatluka. Kontao sam uzeti onaj warranty od 60$, sto pokriva i nezgode i sve to, ali ne podlijezem ja pod taj, jer on se mora uzeti u roku od 30 kada se kupi konzola.

    Mislim da se ovo isplati uzeti. Iako se nadam da mi nikad nece zatrebati, ali bolje biti siguran. :)
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jasta se isplati, pogotovo kad vidis cijene igara :)
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I kad uzmes da je jedan joystick 60$. A kako starim, sve sam zivcaniji kad igram BF, pa... hahahahaha. Iako do sada u svojoj PS istoriji nisam pokvario niti jedan joystik, ali za sve postoji prvi put. :D
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator



    Sumnjam da ce biti 60fps, inace bi se Sony odmah ku*cio i sa tim podatkom.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    A zasto su stavili ovu scenu sa zirafama u trailer?! Pa, ti neocekivani momenti su biseri Last of Usa.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A ja ne znam sto vi imate potrebu da jos naglasavate spoilere. Ne znaci puno dok neko ne kaze da je bitno.
     
  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nisam ti ja nista spoilao, Naughty Dog je. :)
    Ta scena je nebitna za radnju, ali je neocekivan momenat gdje igrac ostane zapanjen. Ono, postapokalipticna Amerika, prezivljavanje, nevjerovatno napisani likovi i odnos ljubavi i mrznje izmedju Joela i Ellie i odjednom u svom tom sivilu... zirafe. Paf, najbolja igra ikad.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    H1Z1 Apocalypse (MMO), stize na PC i PS4. Nesto kao DayZ.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Sepet takvih igara. Morat ce se izboriti.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sepet na PC-u, ali na PS4 nemaju konkurenciju. Tako da vec imaju obezbjedjeno trziste. Igra je radjena na Planetside2 engine-u.